واکسیناسیون کرونا در کرج | آخرین وضعیت کرونا در کرج و استان البرز

واکسیناسیون کرونا در کرج

به گزارش ایسنا همزمان با بسیاری از دیگر مناطق کشور واکسیناسیون کرونا در کرج با واکسیناسیون کادر درمان در استان البرز در روز 21 بهمن ماه آغاز شد. این امر با واکسیناسیون کادر درمان بخش آی سی یو بیمارستان امام علی (ع) کرج که مرکز اصلی پذیرش بیماران کرونایی در کرج و استان البرز است آغاز شد.

طبق این گزارش کارکنان بخش آی سی یو بیمارستان امام علی (ع) نسبت به ویروس کرونا واکسینه شدند. این واکسیناسیون در دو نوبت باید صورت گیرد که تاریخ دریافت نوبت دوم 12 اسفند اعلام شده است. طبق برنامه ریز انجام شده در واکسیناسیون کرونا در مرحله اول تمامی پرسنل و کارکنان بخش مراقبت های ویژه کرونا در تمامی مراکز درمانی واکسینه خواهند شد.

همچنین در هفته های آتی و در مراحل بعد سایر گروه های هدف طبق دستورالعمل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی واکسینه خواهند شد.

طبق گزارش ها واکسیناسیون در مرحله اول برای کارکنان کادر درمان، کارکنان حوزه سلامت در سایر بخش ها، سالمندان و جانبازان مقیم در آسایشگاه ها، بیماران خاص و صعب العلاج و پس از آنها میانسالان و جوانان خواهد بود.

فرایند واکسیناسیون کووید 19 در کرج و استان البرز

با تشکیل و برگزاری اولین نشست کمیته هماهنگی واکسیناسیون کووید 19 در دانشگاه علوم پزشکی البرز فرایند اجرایی واکسیناسیون کووید 19 در کرج و استان البرز در روز 21 بهمن ماه آغاز شد.

بر اساس تصمیمات گرفته شده ، کمیته اجرایی واکسیناسیون در سطح دانشگاه علوم پزشکی در استان البرز فعال خواهد شد تا به محض در اختیار گرفتن واکسن، با مهیا کردن شرایط لازم و ایمن واکسیناسیون گروه های هدف تعیین شده توسط وزارت بهداشت و درمان را انجام دهد.

مرکز واکسیناسیون کرونا در کرج کجاست؟

در حال حاضر واکسیناسیون گروه درمان آغاز شده است. در مراحل بعدی و با آغاز واکسیناسیون عمومی مراکز تزریق واکسن کرونا اعلام خواهد شد.

پانوشت: واکسیناسیون کرونا در کرج و استان البرز ، وضعیت کرونا در کرج ، تزریق واکسن کرونا در کرج ، مراکز تزریق واکسن کرونا در کرج ، واکسن و واکسیناسیون کووید 19، واکسیناسیون کرونا


1 1  

واکسیناسیون کرونا در کرج | آخرین وضعیت کرونا در کرج و استان البرز

امتیاز: 2.5 از 2 رای
گروه دیوار کرج

3 نظر

  1. اشرف

    من متولد 1331/9/21 هستم از قبل از عید مرتب به مراکزمختلف مراجعه میکنم میگویند نوبت نشده

  2. ناجي

    ايا دوز دوم واكسن كرونا واسه كساني كه دوز اول واكسن كرونارا زدن زده ميشود

نظر شما درباره «واکسیناسیون کرونا در کرج | آخرین وضعیت کرونا در کرج و استان البرز»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)