مرکز مشاوره ژنتیک در کرج | لیست بهترین مراکز مشاوره ژنتیک البرز

مرکز مشاوره ژنتیک

مشاوره ژنتیک به بررسی احتمال رخداد بیماری های ژنتیکی در افراد میپردازد. مشاوره ژنتیک پیش از ازدواج، پیش از بارداری، و در حین بارداری انجام میشود و هدف از آن حصول اطمینان از تولد نوزاد سالم از لحاظ ژنتیکی است. ما هم در این بخش از سایت اطلاعات بهترین مشاورین ژنتیک کرج و استان البرز را برای شما همشهریان عزیز گردآوری کرده ایم تا در صورت نیاز بتوانید استفاده کنید. بنابراین اگر شما به دنبال یافتن مطب یا کلینیک مشاوره ژنتیک خوب و حرفه ای هستید میتوانید از این بخش از سایت استفاده لازم را ببرید.

بهترین مرکز مشاوره  ژنتیک در کرج و استان البرز

مشاوره ژنتیک در سه مرحله اتفاق می افتد:

مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج

این نوع مشاوره برای افرادی انجام میشود که در آن زوجین رابطه خویشاوندی دارند و یا در خانواده آنها سابقه تولد نوزاد با بیماری های ژنتیکی وجود دارد. در این حالت با در نظر گرفتن ضرایب مربوطه برای آنها سعی میشود از خطر بروز مجدد بیماری در نوزاد جلوگیری شود.

مشاوره ژنتیک قبل از بارداری

این نوع از مشاوره در خصوص زوجینی صورت میگیرد که دارای فرزند مبتلا به بیماری های ژنتیکی هستند و یا یکی از والدین انها دارای بیماری ژنتیکی یا سیستمیک است. بعلاوه برای افرادی که دارای سقط مکرر یا ناباروری هستند نیز این موضوع توصیه میشود.

مشاوره ژنتیک حین بارداری

این مشاوره برای غربالگری سه بیماری ژنتیکی در هفته های 11 الی 12 انجام میشود.

مراکز مشاوره ژنتیکی استان البرز

ما در این بخش از سایت اطلاعات تماس مراکز مشاوره ژنتیک در مناطق مختلف شامل عظیمیه، گوهردشت، جهانشهر، مهرشهر، چهارراه طالقانی، هفت تیر، ساسانی، شهدا، باغستان، شاهین ویلا، مهرویلا، گلشهر، حصارک، محمدشهر، ماهدشت، کیانمهر، کمالشهر، نظرآباد، هشتگرد قدیم و ساوجبلاغ، شهر جدید هشتگرد، گرمدره، اندیشه، ملارد، شهرک بنفشه، فردیس، سرآسیاب، مارلیک و تمامی دیگر نقاط استان را برای شما گردآوری کرده ایم.

معرفی مطب و مرکز مشاوره ژنتیک در کرج و البرز

اگر کسب و کار شما مرتبط با موضوع مشاوره ژنتیک است و میخواهید کار خود را بیشتر و بهتر در کرج و استان البرز معرفی کنید میتوانید با ما تماس بگیرید.

همچنین برای مشاهده سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ ما میتوانید اینجا را کلیک کنید.

پانوشت: بهترین مرکز مشاوره ژنتیک در کرج و استان البرز ، مطب مشاور ژنتیک خوب

 

تبلیغات در کرج مارکت

مرکز مشاوره ژنتیک در کرج

عنوانمحدودهبازدید
مرکز مشاوره پزشکی ژنتیک دکتر صابری خیابان شهید بهشتی153 مشاهده

نظر شما درباره «مرکز مشاوره ژنتیک در کرج | لیست بهترین مراکز مشاوره ژنتیک البرز»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)