بازدید استاندار البرز از روند ثبت نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا

به گزارش خبرآنلاین در بازدید از روند ثبت نام کاندیداهای شورای شهر و روستا در استان البرز، نماینده عالی دولت در استان البرز آقای شهبازی گفتند: در بازدید از حوزه های ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در البرز شاهد استقبال پرشور داوطلبان هستیم به طوری که پس از سه روز 181 داوطلب ثبت نام کرده اند.

در این گزارش به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از روند ثبت نام داوطلبان عضویت شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری فردیس که روز جمعه صورت گرفت، با اشاره به اینکه 13 هیئت اجرایی در حوزه های انتخابیه البرز تشکیل شده و 7 هیئت باقیمانده نیز بزودی تشکیل میشود، گفت: از روز 20 اسفند ماه بر اساس دستور وزیر محترم کشور ثبت نام در البرز نیز آغاز شده و تا به امروز این روند بدون هیچ گونه مانعی به خوبی طی شده است.

همچنین شهبازی گفت: پس از ثبت نام، مشخصات افراد در پایان هر روز به مراجع 4 گانه اعلام شده و 10 روز برای استعلام فرصت دارند.

ایشان همچنین گفتند 3 هزار صندوق رای در البرز برای اخذ آرای مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده است.

کد خبر در خبرآنلاین: 1495059

پانوشت: انتخابات شوراهای شهر و روستای کرج و استان البرز


1 0  

بازدید استاندار البرز از روند ثبت نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا

امتیاز: 5 از 1 رای
گروه دیوار کرج

نظر شما درباره «بازدید استاندار البرز از روند ثبت نام کاندیداهای شوراهای شهر و روستا»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)