درخواست طلاق اینترنتی + ثبت نام اینترنتی نوبت دهی طلاق و مشاوره

بر طبق قانون حمایت از خانواده چیزی در حدود 91 مرکز مشاوره خانواده در تمام کشور ایجاد شده است و متقاضیان طلاق باید پیش از هر اقدامی ابتدا به سامانه تصمیم طلاق مراجعه کنند و مشخصات خود را در آن ثبت کند و برای گرفتن نوبت مشاوره اقدام کنند.  قاضی همواره پس از به اتمام رسیدن جلسات مشاوره اقدام به رسیدگی پرونده و سپس صدور رای میپردازد.

سامانه نوبت دهی اینترنتی طلاق

سامانه تصمیم با نشانی اینترنتی ,www.zaman.behzisti.net از آذرماه سال گذشته راه اندازی شد و به دنبال راهنمایی و بهره مندی از خدمات بهزیستی برای زوجینی که بنا به هر دلیلی قصد جدایی دارند ایجاد شد.  این سامانه همه ی زوجینی که تصمیم به طلاق دارند را مکلف می کند که ابتدا داخل این سامانه ثبت نام کنند و اقدام به گرفتن مشاوره به صورت آنلاین کنند. پس از این که جلسات مشاوره سپری شد و گواهی عدم انصراف از طلاق نیز صادر گشت زوجین می توانند به دنبال ثبت نهایی دادخواست طلاق چه به صورت یک طرفه و یا به صورت توافقی باشند.

همچنین اگر شما در خصوص مشاوره حقوقی و گرفتن وکیل کارکشته سوالاتی دارید میتوانید اینجا را کلیک کنید. ما لیست بهترین وکلای متخصص در حوزه دعاوی خانوادگی را برای شما فراهم آورده ایم.


1 0  

درخواست طلاق اینترنتی + ثبت نام اینترنتی نوبت دهی طلاق و مشاوره

امتیاز: 5 از 1 رای

نظر شما درباره «درخواست طلاق اینترنتی + ثبت نام اینترنتی نوبت دهی طلاق و مشاوره»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت