کرم بی حسی برای لیزر، پماد زایلاپی برای لیزر

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به  عنوان یکی از روش های درمانی و زیبای برای بانوان و آقایان چند سالی است که بسیار رایج شده است. اگر چه لیزر موهای زائد نتایج فوق العاده ای دارد اما دارای درد هم می باشد. ولی  با استفاده از پماد های بی حسی به راحتی می توانید این درد و ناراحتی را کم کنید.

اگر چه که دستگاه هایی مانند لیزر  الکساندریت کندلا به علت داشتن خنک کننده میزان درد را به شدت کاهش می دهند اما همچنان ممکن است برخی از افراد این درد و ناراحتی  احساس گرما و سوزش شدید را در ناحیه داشته باشند.

همین طور این که همه افراد از لیزر الکساندریت استفاده نمی کنند و ممکن است از دستگاهی استفاده کنند که کولینگ یا همان خنک کننده را نداشته باشد که در این حالت به احتمال زیاد نیاز هست که از پماد بی حسی استفاده کنند.

برای این که این کرم ها تاثیر خود را بگذارند باید پیش از لیزر این پماد را در نواحی که قرار است لیزر را انجام بدهید زده باشید و مدتی صبر کنید تا تاثیر خود را بگذارد.

لازم به ذکر است که حتما قبل از انجام لیزر باید نواحی که کرم زده شده را پاک کنید که بعدا دچار سوختگی و یا آسیب های پوستی نشوید.

اگر چه کرم های بی حس کننده برای اپیلاسیون و وکس هم استفاده می شده است و همان نوع از کرم ها برای لیزر هم مورد مصرف هستند.

در بازار کرم های بی حس کننده بسیاری وجود دارند اما بهترین آن ها کرم هایی هستند که حاوی لیدوکائین باشند.

چگونه باید از پماد زایلاپی برا بی حس کنندگی استفاده کنیم؟

1- ناحیه مورد نظر را به خوبی بشویید تا از هر گونه پوست های مرده و باکتری پاک بشود.
2- ناحیه مورد نظر را خشک کنید.
3- یک لایه از پماد زایلاپی را بر روی پوست خود بمالید.
4- پماد باید به مدت 15 الی 20 دقیقه برروی پوست شما باشد تا اثر کند و بتواند ناحیه را سر کند.
5- به دلیل این که مدت زمانی که پماد زایلاپی اثر دارد تنها یک ساعت، پس بهتر است زمان را جوری تنظیم کنید که با تایم لیزر شما نزدیک باشد.
6- بعد از این که کرم را برروی پوست خود قرار دادید برای این که بهتر اثر بگذارد بهتر است یکم آن را روی پوست خود مالش بدهید.
7- اگر فکر می کنید که اندازه ای که استفاده کردید میزان لازم سر کنندگی ندارد می توانید بازم هم چند لایه از کرم را بر روی پوست خود بگذارید تا بیشتر اثر کند.
8- اگر چه عده ای از متخصصان بر این باورند که بعد از این که کرم بی حس کننده را گذاشتید. با چسب پانسمان و یا یک لایه پلاستیک که تمیز باشد ناحیه را بانداژ کنید تا اثر آن بیشتر باشد.

کدام یک از پماد های بی حس کننده بهتر است  زایلاپی یا اپی واید؟

در داروخانه های سطح شهر کرم هایی که به عنوان بی حس کننده موضعی یافت می شوند، دارای لیدوکائین و  بنزوکائین هستند که هر دو ماده می توانند مناسب برای بی حسی باشند همچنین می توانند علائمی چون سوزش و سوختگی را نیز کم کنند.
در حال حاضر پماد زایلاپی نسبت به اپی واید مقداری گرون تر هست. اما تفاوت زیادی در بین قیمت های آنها مشاهده نمی شود و همین طور هر دو آن ها تاثیر یکسانی دارند.
در برخی از مراکز لیزر کرم هایی را تحت عنوان کرم های گیاهی برای بی حسی توصیه می کنند که دارای قیمت بیشتری نیز می باشد که بهتر هست به هیچ عنوان از این گونه کرم ها استفاده نکنید چون مشخص نیست از چه موادی ساخته شده و ممکن است که اثر بدی در آینده بگذارد.
اگر شما ساکن استان البرز هستید میتوانید از این قسمت آدرس و شماره تلفن بهترین مراکز اپیلاسیون و لیزر موهای زائد در کرج و استان البرز را پیدا کنید. این مراکز با استفاده از بهترین دستگاه ها و تجهیزات و مواد با کیفیت بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه میدهند.
پانوشت: اپیلاسیون ، لیزر موهای زائد ، بهترین مراکز و کلینیک لیزر موهای زائد

1 1  

کرم بی حسی برای لیزر، پماد زایلاپی برای لیزر

امتیاز: 2.5 از 2 رای

نظر شما درباره «کرم بی حسی برای لیزر، پماد زایلاپی برای لیزر»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت