نمایندگی بیمه باران در کرج

نمایندگی بیمه ایران کرج

بیمه باران در انتهای سال 98 پا به عرصه بیمه گذاشت. بیمه باران در ابتدای سال 99 به شمراه 556177 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید و با شماره ی 11705 در زمان 99/20/1جزو شرکت های ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان ناشر اوراق بهادار درج شده است.

بر طبق گزارشی که ارسال شده  است،  بیمه باران با ارسال مدارک و مستندات مورد نیاز برای مدیریت نظارت بر ناشران بازار پایه شرکت فرابورس ایران، همانند صورت‌‌های مالی حسابرسی شده و گزارش هیات‌مدیره به مجمع عمومی درمجموع اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد تا با بهره گیری از ظرفیت های عرضه سهام خود، بتواند آینده ای روشن برای خود، کارمندان، مشتریان و سهامداران خود رقم بزند.

بیمه باران در ابتدای مسیر خود است و با بهره گیری از نیروهای جوان ومتخصصی که دارد، تلاش می کند که با تکیه بر اصول دانش و تجربه و همین طور شناخت نیاز های صنعت بیمه گامی مهم را در راستای طراحی و عرضه محصولات و همین طور خدمات بیمه برای امنیت و آرامش خاطر زندگی بیمه گذاران بردارد.

چه ویژگی های بیمه باران را متمایز می کند؟

در این قسمت میخواهیم به این بپردازیم که چرا در بین بیمه های متعدد، بیمه باران را انتخاب می کنند.

 مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی

کارشناسان بیمه باران همگی بر اصل مسئولیت پذیری و مشتری مداری مقید هستند. کارمندان همواره معتقد هستند به اصول اخلاقی و حرفه ای تا بتوانند همیشه در برابر مشتریان پاسخگو باشند. بیمه باران با کمک نیروهای جوانی که علاوه بر این که در کار خود حرفه ای و متخصص هستند بر اصول مشتری مداری و پاسخگویی بر مشتریان نیز وفادار هستند.

 ارائه مشاوره‌های شخصی و متناسب با نیازهای فردی

بیمه باران با توجه به شخصیت، خواسته ها و همین طور نیاز ها و سطح انتظارات و سبک زندگی مشتریان می کوشد که به آن ها بهترین محصولات را پیشنهاد بدهد. بیمه باران همیشه در مشاوره های خود به مشتریان به این موضوع توجه می کند که این مشاوره و محصول کارگشا برای مشتری باشد و تنها به فکر سود موسسه نمی باشد. زیرا بیمه باران معتقد است که سود شرکت در نهایت از سود و رضایت مشتریان بدست می آید .

علت این که مدیران بیمه باران تصمیم گرفته اند مشاوره و ارائه خدمات کاملا بر اساس نیاز های مشتریان تعریف شده باشد، این است که هر فردی دارای ویژگی ها روحی و شخصیتی متفاوتی می باشد و با توجه به ویژگی های متفاوتی که دارد نیاز ها و خواسته های متغیری را نیز دارد. به همین جهت محصولات و ارائه مشاوره برای محصولات نیز متنوع شده است و با توجه به نیاز ها و دغدغه های مشتریان تعریف شده است.

تمایزات عمومی 

  • از مهم ترین  و کلیدی ترین ویژگی های بیمه باران این است که سهامداران و موسسان آن در حوزه بازار سرمایه و بورس فعالیت دارند و امروزه با توجه به اهمیت فرآیند سرمایه گذاری در ارتباط با محصولات بیمه سبب این شده است که در این مدت کم این شرکت بیمه بتواند پیشرفت زیادی داشته باشد.
  • در شرکت بیمه باران سایر بیمه گران نیز دارای سهام 15 درصدی می باشند. شرکت هایی نظیر رازی، سرمد، نوین و سامان با توجه بر توسعه بیمه های زندگی و  اعتقاد به جایگاه مناسب و خوب بیمه باران برای حضور در بازار بیمه کشور از جمله دلایلی می باشد که شرکت های دیگر برای ورود به جامعه سهامداران باران می باشد.
  • بیمه باران به عنوان یکی از برترین شرکت های بیمه زندگی که در کنار تعریف و ارائه محصولات متفاوت بیمه ای با استاندارد های جهانی و همین طور تلفیق آن با بازار سرمایه به عنوان شرکتی حرفه ای در حوزه بیمه زندگی و مدیریت دارایی های خود و بیمه گذاران شناخته می شود.

از دیگر مزیت هایی که بیمه باران را متفاوت کرده است این است که در کنار استفاده حداکثری از فناوری اطلاعات، همواره شفافیت در عملیات را داشته است و سعی کرده که سطحی متفاوت از سرویس را به مشتریان ارائه دهد.

پانوشت: نمایندگی بیمه باران در کرج


1 1  

نمایندگی بیمه باران در کرج

امتیاز: 2.5 از 2 رای

نظر شما درباره «نمایندگی بیمه باران در کرج»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت