لینک ثبت نام ایران خودرو برای قرعه کشی

ثبت نام ایرانخودرو

بر طبق گزارش هایی که بدست آمده است آخرین ثبت نام ایران خودرو در فروردین 1400 و سایپا در اسفند ماه 1399 انجام گرفته است.

دو شرکت ایران خودرو و سایپا برای فروش ویژه خود دو طرح را در نظر گرفته اند، که به همین منظور احتمالا این دو شرکت این طرح خود را در عید فطر اجرایی می کنند.

ثبت نام ایران خودرو در اردیبهشت 1400 اجرایی می شود، افرادی که متقاضی ثبت نام محصولات ایران خودرو هستند می توانند به سایت ایران خودرو مراجعه کنند، تا نسبت به ثبت نام مورد نظرشان اقدام کنند.

اگرچه ایران خودرو در فرورین ماه پیش فروش محصولات خود را برگزار کرد و نتایج این قرعه کشی را در 29 فروردین اعلام کرد و بر روی سایت ایران خودرو قرار داد تا اطلاع رسانی کند.

ایران خودرو قصد دارد که از اواسط اردیبهشت شروع به پیش فروش محصولات خود کند. در این پیش فروش هم افرادی که قصد دارند که محصولات ایران خودرو خریداری کنند باید در زمان مقرر به سایت مراجعه کنند و در این قرعه کشی شرکت نمایند.

با توجه بر این که ایران خودرو در سال 1400 دو بار فرصت برای این که پیش فروش محصولاتش  را گذاشته است اما سایپا در سال 1400 هنوز هیچ برنامه پیش فروشی را اعلام نکرده است و آخرین ثبت نام برای پیش فروش محصولات سایپا در اسفند ماه 1399 انجام گرفته است.

این در حالی است که دو شرکت یعنی  ایران خودرو و همین طور سایپا در سال گذشته برای پیش فروش و ثبت نام محصولات و همین طور افزایش قیمت رقابت تنگاتنگی با هم داشتند اگرچه نیز امسال هم امکان به وجود آمدن چنین شرایطی هست.

با توجه بر اطلاعات و گزارش هایی که بدست آمده است، خودرو سازی سایپا هم به دنبال این است که در زمان عید سعید فطر اقدام به پیش فروش محصولات خود بکند.

خودروسازی سایپا در ماه فروردین  هیچ برنامه ای برای پیش فروش محصولات خود نداشت و هیچ شرایطی را هم برای این موضوع در نظر نگرفت.

به همین دلیل احتمال می رود پیش فروش محصولات ایران خودرو نیز در اردیبهشت ماه صورت بگیرید، به همین جهت متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارک و اطلاعات خود در سایت سایپا اقدام به ثبت نام بکنند.

شما برای ثبت نام در قرعه کشی ایرانخودرو میتوانید از لینک زیر استفاده کنید:

https://esale.ikco.ir

شرایط ثبت نام ایران خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۰

شرايط عمومی برای ثبت نام ایران خودرو در اردیبهشت همانند ماه های گذشته است و هر کد ملی میتواند یک دستگاه خودرو ثبت نام کند. متقاضی ثبت نام خودرو باید دارای گواهینامه باشد و طی ۴۸ ماه اخیر اقدام به خرید خودرو ، ثبت نام يا تحويل خودرو نکرده باشد.

شرایط ثبت نام برای محصولات ایران خودرو در اردیبهشت 1400 همانند سالهای و دفعات پیش می باشد، هر فرد تنها می تواند یک خودرو را ثبت نام کند، یعنی به ازای هر کد ملی یک دستگاه خودرو ثبت نام می شود.

متقاضیان ثبت نام خودرو حتما باید دارای گواهی نامه باشند و در مدت 48 ماه اخیر اقدام به خرید ثبت نام و تحویل خودرو نکرده باشند.

لازم به ذکر است که ثبت نام ایران خودرو و همچنین بهره مندی از تمام خدمات ایران خودرو  از طریق میز خدمت ایران خودرو انجام می شود. میز خدمت سامانه ی جدید ایران خودرو می باشد که برای رفاه و آسایش بیشتر مشتریان در مراحل ثبت نام و همچنین پیگیری از  ثبت نام ایجاد کرده است. این سامانه برای ثبت نام محصولات ایران خودرو در اردیبهشت 1400 و پیگیری ثبت نام در فروردین ماه هم مورد استفاده قرار گرفته است.

همچنین در صورتی که به دنبال خرید و فروش اتومبیل خود هستید میتوانید از این قسمت لیست بهترین نمایشگاه ماشین کرج را پیدا کنید.

پانوشت: ثبت نام ایرانخودرو

 


1 0  

لینک ثبت نام ایران خودرو برای قرعه کشی

امتیاز: 5 از 1 رای

نظر شما درباره «لینک ثبت نام ایران خودرو برای قرعه کشی»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت