تبلیغات شورای شهر 1400 | کاندیدای شورای شهر کرج 1400

تبلیغات شورای شهر 1400 که با توجه به نزدیک شدن انتخابات شورای شهر و روستا و همین طور انتخابات ریاست جمهوری بیشتر دیده می شود و به همین جهت ما در این مقاله قصد داریم در خصوص تبلیغات انتخاباتی  شورای شهر 1400 و کاندیدای شورای شهر کرج 1400 توضیحاتی را بدهیم.

تبلیغات انتخابات به چه معناست؟

یک فردی که خود را به عنوان کاندیدای انتخاباتی معرفی می کند باید در کنار رزومه قوی که دارد، خود را به گونه ای معرفی کند که برای مردم جذابیت داشته باشد. که اصطلاحا به این موضوع برندسازی انتخاباتی می گویند

مهم ترین و همین طور اولین اصلی که باید در برند سازی به آن توجه داشته باشید صداقت است، مردم ایران نیز همانند بسیاری از کشور ها به مدد آگاهی هایی که از طریق اینترنت و فضای مجازی به وجود آمده است ، به راحتی می توانند هر ادعای کذبی که هست را تشخیص دهند در نتیجه نداشتن شفافیت در رفتار و گفتار کاندیدا ها خیلی سریع معلوم می شود.

به همین دلیل توصیه می شود که کاندیداها حتما در تبلیغات خود صداقت و شفافیت را داشته باشند.

در خصوص اصول تبلیغات انتخابات چه میدانید؟

هر کمپین انتخاباتی و تبلیغاتی اصول خودش را دارد، این موضوع برای هر انتخابات صدق می کند. با ما همراه باشید تا مهم ترین اصول را بررسی کنیم.

شناسایی توانایی های فردی

هر فردی که تصمیم دارد به عنوان کاندید انتخابات خود را معرفی کند باید این را بداند که توانایی های فردی اش است که به او بسیار کمک می کند و سازنده این راه است و با توجه به توانایی های فردی که دارید در جهت هدف هایتان گام بردارید.

پیدا کردن مخاطبان خود و تمرکز کردن برای رفع نیاز های آن

بعد از این که توانایی های خود را شناختید وقت آن است که مخاطبان خود را پیدا کنید و بکوشید که نیاز و مشکلات آنان را برطرف کنید.

به یاد داشته باشید که مهم ترین چیزی که باعث می شود شما انتخاب شوید این است که در جهت حل کردن مشکلات مردم گام بردارید.

ایجاد برنامه برای بعد از پیروزی

شما از همین الان که کاندید شده اید باید به این فکر باشید که بعد از پیروزی قرار است چگونه و با چه برنامه ریزی کار کنید.

کاندیدای شورای شهر کرج 1400

با توجه به اخبار بدست آمده در خصوص اعلام نتایج صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای شهر کرج 1400، حدود 88 درصد از داوطلبان توسط هیئت اجرایی شهرستان کرج تایید صلاحیت شده اند و 84 درصد از دوطلبانی که پرونده  آنان به هیئت نظارت شهرستان رفته بود نیز تایید صلاحیت شده اند.

همچنین علیرضا عباسی بیان کردند که : هیچ‌گونه جناح‌بندی یا سفارش و فشاری در این رابطه اثربخش نبوده و صرفاً استعلام از مراجع قانونی دلیل رد یا تأیید صلاحیت افراد بوده است و رد صلاحیت‌ها به هیچ وجه ارتباطی با نگرش و جناح سیاسی افراد نداشته است.

همچنین ایشان بیان کردند که هر کدام از داوطلبان به هر علتی رد صلاحیت شده اند، می توانند برای اعتراض و همین طور برای رفع نقص به مرکز هیئت عالی نظارت انتخابات شورا اسلامی استان البرز مراجعه داشته باشند. وی با خاطر نشان این موضوع فرمودند که : هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی استان البرز نیز در مهلت مقرر قانونی به اعتراضات رسیدگی و نتیجه آن را حداکثر تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ به داوطلبان اعلام خواهند کرد.

لازم به ذکر است که کاندید های شورای شهر کرج  تنها 11 درصد از آن ها توسط هیئت اجرایی و همین طور 7 درصدشان از هیئت نظارت رد صلاحیت شده اند.

کاندیداهای محترم شورای شهر کرج برای تبلیغات خود در انتخابات سال 1400 برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تبلیغات در کرج مارکت و سایر شبکه های اجتماعی با شماره تلفن 09124222529 تماس بگیرند.

پانوشت: شورای شهر کرج, انتخابات 1400, انتخابات شورای شهر 1400, انتخابات ریاست جمهوری 1400, تبلیغات شورای شهر 1400 


2 0  

تبلیغات شورای شهر 1400 | کاندیدای شورای شهر کرج 1400

امتیاز: 5 از 2 رای

نظر شما درباره «تبلیغات شورای شهر 1400 | کاندیدای شورای شهر کرج 1400»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)