تست کرونا در کرج | تست کرونا در منزل در کرج | تست کرونا در محل

تست کرونا در محل

با شیوع ویروس کرونا دولت با ارائه راهکارهایی اقدام به پیشگیری آن کرد. تا حدی که امروزه مراکز درمان سرپایی و بهداشتی کرونا به وجود آمده اند که به انجام خدماتی نظیر تست رایگان کرونا می پردازند. از آن هایی که تا به امروز علائم این بیماری در افراد مختف متفاوت بوده افرادی که مشکوک به بیماری کرونا هستند باید با مراجعه به مراکز درمانی و انجام تست از وضعیت سلامتی خود آگاه شوند. همینطور تا زمان انجام تست و پاسخ آن در قرنطینه خانگی بمانند. همچنین کسانی که بستگان درجه یک آن ها به این ویروس مبتلاست نیز مشکوک هستند و آن ها نیز بهتر است برای تست کرونا در کرج و یا سایر شهرستان ها اقدام کنند.

اگر یکی از افراد در خانواده به این ویروس مبتلا شد در صورت پایدار بدن شرایط جسمی و تایید پزشک بهتر است در قرنطینه خانگی بماند. مگر آنکه پزشک معالج دستور به بستری بیمار بدهد. بنابراین تست کرونا  انجام آن در شهر های مختلف به کنترل این بیماری در سطح کشور کمک شایانی می کند. مراکز درمای مختلف در شهر کرج اقدام به بررسی انجام تست کرونا کرده اند. در صورت نیاز شما می توانید به نزدیک ترین مرکز انجام تست کرونا با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی مراجعه کرده و از وضعیت سلامت خود اطمینان حاصل کنید.

قبل از مراجعه به مراکز درمانی برای انجام تست کرونا در کرج باید به این نکته توجه کنید که آیا مرکزمورد نظر تست کرونا را انجام می دهد یا خیر. بنابراین بررسی لیست درمانگاه ها قبل از مراجعه الزامی است.

از آنجایی که ممکن است شما ناقل بی عللامت باشد قبل از اطلاع از وضعیت سلامتی خود به افراد آسیب پذیر در مقابل کرونا و افراد میانسال نزدیک نشوید. رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی حتی بعد از اطلاع از وضعیت سلامت خود تا زمان واکسینه شدن الزامی است.

در حال حاضر بیشا از 10 مرکز درمانی سرپایی در کرج اقدام به انجام تست کرونا می کند. اکثر این مراکز به صورت 16 ساعته در این زمینه خدمت رسانی می کنند.

شما می توانید بدون اینکه به مراکز درمانی مراجعه کنید تست کرونا بدهید

PCR و آنتی بادی در منزل

می تواند در صورتی که نگران وضعیت سلامتی خود هستید این تست کرونا را در منزل انجا دهید و در کمتر از 24 ساعت از وضعیت سلامتی خود مطلع شوید.

مراحل انجام تست کرونا در رمنزل:

  • ابتدا باید در یک سایت معتبر اقدام به تکمیل فرم کنید
  • پس از آن باید در انتظار تماس کارشناسان مربوطه باشید
  • بعد از هماهنگی به محل زندگی شما پرستار اعزام می شود و تست انجام می پذیرد
  • در کمتر از 12 ساعت می توانید نتیجه آزمایش خود را مشاهده کنید

بنابراین اگر در کرج زندگی می کنید و نیاز به انجام تست کرونا دارید،‌ از این طریق نیز می توانید اقدام کنید.

لیست آزمایشگاه های کرج

پانوشت: تست کرونا در منزل در کرج,  مراکز درمانی انجام تست کرونا در کرج,  آزمایش کرونا در کرج,  آزمایش کرونا در منزل در کرج


2 1  

تست کرونا در کرج | تست کرونا در منزل در کرج | تست کرونا در محل

امتیاز: 3.3 از 3 رای

نظر شما درباره «تست کرونا در کرج | تست کرونا در منزل در کرج | تست کرونا در محل»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)