فوق تخصص ریه در کرج | بهترین دکتر متخصص ریه و بیماری های ریوی

متخصص ریه

ریه یکی از اعضای حیاتی بدن انسان محسوب می شود که درگیر شدن آن می تواند خسارات جبران ناپذیری به بدن بزند. با شیوع ویروس کرونا این بیماری ریه را درگیر کرد و منجر به افزایش آمار مرگ و میر در سراسر جهان شد. بنابراین امروزه مراجعه به یک فوق تخصص ریه برای درمان انواع مشکل های تنفسی امری ضروری به حساب میاید. اگر شماهم در اثر بیماری کرونا دچار مشکلالت تنفسی شدید یا بیماری زمینه ای مانند آسم دارید و به ویروس کرونا مبتلا شدی لازم است هرچه سریع تر به یک متخصص ریه در کرج مراجعه کنید. قبل ازاین کار باید ابتدا لیست مطب های فوق تخصصی ریه در کرج را جست و جو کنید.

در سایت های مختلف می توانید لیست متخصصان ریه در کرج را ببینید. برای مراجعه می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری بسته به شرایط فیزیکی که دارید اقدام کنید. اگر می خواهید به صورت حضوری به مطب متخصص ریه مراجعه کنید، باید قبل از آن به صورت تلفنی وقت بگیرید و از خلوت بودن مطب برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا اطمینان حاصل کنید.امروزه نوبت دهی بهترین متخصصان ریه در کرج به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

لیست متخصصین عفونی در کرج

آسم، برونشیت، سرطان ریه و مننژیت از جمله بیماری های ریوی هستند که احتیاج به درمان و رسیدگی مداوم دارند. با مراجعه به متخصص داخلی فوق تخصص ریه خوب در کرج و رزرو از بهترین متخصصان داخلی کرج مشکلات خود را درمان کنید. البته در برخی از شرایط ارتباط آنلاین به پزشک پاسخگو نیست و نیاز به برونکوسکوپی و نمونه برداری از ریه و تشخیص های مربوط به آن، نیاز به انجام پگ گذاری (PEG)، نیاز به انجام تراکستومی، تشخیص بیماری های تنفسی با توجه به CT اسکن ریه و یا MRI ریه یا یکی از موارد اشاره شده است که در این صورت باید با رعایت پرتکل های بهداشتی به آ‌زمایشگاه و درمانگاه مربوطه مراجعه کنید. امروزه تمام بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی کرج نیز در زمینه مشکلات ریوی از پزشکان با سابقه کار بالا و باتجربه استفده می کند.

بنابراین برای مراجعه به پزشک متخصص ریه موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • حتی الامکان از مراجعه حضوری در شرایط شیوع بیماری کرونا بپرهیزید
  • در صورت نوشتن آزمایش این کار را در سریع ترین زمان و رعایت پرتکل های بهداشتی انجام دهید
  • در یافتن شماره تلفن و آدرس پزشک فوق تخصص ریه سعی کنید به نزدیک ترین مکان ممکن مراجعه کنید
  • قبل از هماهنگی به مطب مراجعه نکنید
  • در صورت شلوغ بودن وقت خود را به تایم دیگری موکول کنید
5/5 - (1 امتیاز)

1 0  

فوق تخصص ریه در کرج | بهترین دکتر متخصص ریه و بیماری های ریوی

امتیاز: 5 از 1 رای

1 نظر

نظر شما درباره «فوق تخصص ریه در کرج | بهترین دکتر متخصص ریه و بیماری های ریوی»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)