بهترین کاندیدای شورای شهر کرج 1400 | لیست کاندیدای شورای شهر کرج 1400

بهترین کاندیدای شورا ی شهر کرج 1400 باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ اکنون که نزدیک به انتخابات شده ایم حتما به این فکر می کنید که کدام نامزد مناسب تر هستند برای رای دادن و انتخاب شدن به عنوان اعضای شورای شهر کرج 1400.

ما در این مقاله قصد داریم تا  شما را با ویژگی های  بهترین کاندیدای شورای شهر کرج 1400 آشنا کنیم علاوه بر این که لیست کاندیدای شورای شهر کرج 1400 را هم قرار داده ایم تا شما راحت تر و بهتر با کاندیدای شورای شهر کرج آشنا کنیم.

ویژگی های بهترین کاندیدای شورای شهر کرج

در این بخش می خواهیم به بارز ترین ویژگی های بهترین کاندیدای شورای شهر از منظر رهبر انقلاب بپردازیم.

تنفر از فساد

معتقد و پایبند به اسلام و متنفر از فساد بودن نیز از ویژگی‌های اصلی یک نماینده مجلس شورای اسلامی است.

یکی از مهم ترین و بارز ترین ویژگی هایی که کاندیدای شورای شهر کرج باید داشته باشد متنفر و دوری جستن از فساد است و همچنین معتقد و پایبند بودن به اسلام از ویژگی های اصلی نماینده مجلس شورای شهر است.

تدین و تقوا

تقوا و تدین مهم ترین شرط از دید رهبر انقلاب اسلامی می باشد زیرا که داشتن تقوا و تدین است که موجب دوری از پلیدی ها و دریافت هدایت الهی می باشد.

ایشان می فرمایند که تخصص هم لازمه ی این کار است اما از میان دکتر و مهندس ها و متخصصین، افراد متدین را انتخاب کنید، همچنین ایشان قید می کنند  باید متدین شود وقتی که متدین شد آن وقت انسان احساس خاطر جمعى می‌کند.

توان مدیریتی

علاوه بر این که تدین و تقوا هم بسیار مهم است که داشته باشند اما در کنار آن استعداد و توان مدیریت هم بسیار مهم است که باشد زیرا که برای ادامه فعالیت و داشتن مسئولیت امری حیاتی است.

حفظ عزت ملت

یکی از ویژگی هایی که باید نه تنها یک کاندیدای شورای شهر اسلامی داشته باشد، بلکه باید تمامی افرادی که به عنوان مسئول هستند داشته باشند حفظ عزت ملی است. باید برای حفظ عزت ملت و نظام اسلامی اراده و تصمیمی قاطعی داشته باشند.

اخلاق و احساس مسئولیت

امانت داری و مسئولیت پذیری و اخلاق باید جزئی از ویژگی های یک کاندیدای شورای شهر باشد.

یکی بودن شعار و عمل

یکی بودن شعار و عمل مهم است و افرادی که در این جریان قرار دارند باید بکوشند شعار و عمل یکسانی داشته باشند. ایشان می فرمایند: نمایندگان مجلس باید به‌گونه‌ای عمل کنند که از عملکرد آنان همان شعارهایی که مردم برای آنها رأی دادند، تداعی شود.

داشتن بصیرت و صبر

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی هایی که باید یک کاندیدای خوب داشته باشد داشتن صبر و بصیرت است .

ترجیح مصالح کلی بر مصالح منطقه‌‌ای

از ویژگی های دیگری که ایشان بیان داشتند این است که مصالح کشور و نظام را بر مصالح منطقه ای ترجیح دهند.

پرهیز از اشرافیگری و ساده زیستی

ساده زیستی و پرهیز از اسراف و‌ اشرافی‌گری نیز جزو شاخصه‌های اصلی نمایندگی است که رهبر انقلاب همواره بر آن تاکید دارد. حضرت آیت‌الله‌العظمی ‌خامنه‌ای ششم خرداد 1383 در پیامی به مناسبت افتتاح مجلس هفتم تصریح کردند: «ساده‌زیستى و پرهیز از اسراف و پرهیز از هزینه کردن بیت‌المال در امور شخصى و غیرضرورى، شرط لازم براى حفظ پیوند حقیقى با مردم است.‌ ترویج فرهنگ ‌اشرافی‌گرى و تجمّل و سفرهاى پرهزینه و بیهوده خارجى از کیسه مردم، دور از شأن نمایندگى و عامل گسیخته شدن پیوند نماینده با مردم است.»

کاندیداهای محترم شورای شهر کرج برای تبلیغات انتخابات سال 1400 میتوانند با ما تماس بگیرند. شماره تماس مستقیم: 09124222529

پانوشت: کاندیدای شورای شهر کرج, کاندیدای شورای شهر فردیس, کاندیدای شورای شهر اشتهارد, کاندیدای شورای شهر نظرآباد, کاندیدای شورای شهر هشتگرد, کاندیدای شورای شهر ساوجبلاغ, لیست کاندیدای شورای شهر کرج 1400, کاندیدای شورای شهر کرج 1400  


2 1  

بهترین کاندیدای شورای شهر کرج 1400 | لیست کاندیدای شورای شهر کرج 1400

امتیاز: 3.3 از 3 رای

نظر شما درباره «بهترین کاندیدای شورای شهر کرج 1400 | لیست کاندیدای شورای شهر کرج 1400»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)