آزمایشگاه آراد کرج یکی از بهترین آزمایشگاه های استان البرز

آزمایشگاه آراد کرج

اگر به دنبال مراجعه به آزمایشگاه معتبر در سطح کرج می گردید، به شما بهترین آزماشیگاه پاتوبیولوژی شهر کرج را معرفی می کنیم. با مراجعه به آزمایشگاه آراد کرج با در دست داشتن سیستم مجهز نمونه برداری در کرج آماده خدمت سانی به شما عزیزان است.

اگر به دنبال آدرس و شماره تلفن آزمایشگاه آراد در کرج می گردید بهتر است ابتدا برای رزرو وقت در آزمایشگاه آراد به صورت تلفنی اقدام کرده و در زمان تعیین شده به صورت حضوری مراجعه کنید. نوبت دهی آزمایشگاه آراد در کرج در زمان های مختلفی انجام می پذیرد.

آیا آزماشگاه آراد در کرج تست کرونا نیز می گیرد؟

آزمایش کرونا در آزمایشگاه آراد روزانه گرفته می شود. همچین می توانید جواب آزمایش را فردای آن روز به وسیله سیستم جوابدهی آنلاین یا حضوری دریافت کنید. بنابریان می توانید برای انجام تست پی سی آر در کرج به این آزمایشگاه مراجعه کنید.

قیمت تست کرونا در آزمایشگاه آراد چقدر است؟

پاسخ به این سوال باتوجه به عواملی نظیر سرعت دریافت جواب آزمایش متفاوت است. اما در کل در این آزمایشگاه قیمت تست کرونا از 350 هزار تومان تا 600 هزار تومان مغیر است. مدت پاسخ دهی نیز از 8 ساعت تا 48 ساعت متغیر است. علاوه بر تست پی سی آر در این آزمایشگاه بنا به درخواست تست آنتی بادی نیز انجام می شود.

تست کرونا در منزل

اگر به دنبال انجام تست کرونا در منزل هستید، میتوانید این کار را با انجام تست های پی سی آر و آنتی بادی این کار را برای شما انجام می دهد. برای این کار کافیست با مراکزی که اقدام به اعزام تیم انجام آزمایش میکنند تماس گرفته و آزمایش مورد نظرتان را درخواست دهید.

پانوشت: بهترین آزمایشگاه کرج,  آزمایشگاه آراد تست کرونا , بهترین آزمایشگاه کرج , تست pcr  در کرج , قیمت تست کرونا کرج ,  قیمت تست پی سی آر در کرج


1 1  

آزمایشگاه آراد کرج یکی از بهترین آزمایشگاه های استان البرز

امتیاز: 2.5 از 2 رای

نظر شما درباره «آزمایشگاه آراد کرج یکی از بهترین آزمایشگاه های استان البرز»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)