جراحی بینی | عمل بینی | قیمت عمل بینی | بهترین جراح بینی در تهران

همانطور که می دانید آمار جراحی بینی در ایران مدام در حال افزایش است. اگرچه هر شخص دلایل خود را برای انجام این جراحی دارد و دلایل هر فرد یکسان نیست.

جراحی بینی برای دلایل مختلفی از جمله رهایی از مشکلات تنفسی، برطرف کردن آسیب دیدگی و یا شکسته شدن بینی، قوز بینی، انحراف بینی و از همه مهم تر اعتماد به نفس بیشتر و زیبایی صورت می گیرد.

اگر به دنبال اطلاعات در زمینه انواع مدل های بینی هستید و یا در یافتن یک کلینیک معتبر و با تجربه سردرگم هستید، در پایان این مقاله جواب خود را خواهید گرفت.

انواع مدل های بینی

شما با توجه به اینکه هدفتان از عمل بینی چیست، می توانید جراحی مناسب و مورد نظر خود را انتخاب کنید. در کل، جراحی های بینی به سه دسته تقسیم می شوند:

همان طور که از اسم آن مشخص است، این مدل بینی کاملا طبیعی است و شخص مقابل شما به سختی می تواند تشخیص دهد که شما بینی خود را عمل کرده اید. این مدل بینی کاملا استاندارد است و باعث مشکلات تنفسی نخواهد شد. همینطور قوس و زاویه و اندازه بینی متناسب با صورت شما خواهد بود و شکی نداشته باشید که بینی شما با اجزای دیگر صورت شما همخوانی خواهد داشت.

این مدل بینی کاملا عروسکی و فانتزی خواهد بود. اگرچه در کنار زیبایی مشکلات بزرگی هم دارد. در این مدل، به دلیل قوس، زاویه و کوچک بودن بیش از اندازه ی بینی، اصلا برای سلامتی مناسب نیست. کوچک بودن بینی باعث کوچک بودن سوراخ های بینی هم می شود و قطعا خیلی سخت است که بتوانید مثل سابق نفس بکشید. همچنین این مدل بینی به همه ی افراد نمی آید و مردان هم نمی توانند این جراحی را انجام دهند.

اگر از افرادی هستید که هم زیبایی و هم سلامتی یرای شما مهم است این مدل کاملا مناسب شماست. در این مدل، بینی شما مانند بینی فانتزی قوس و زاویه خواهد داشت ولی این مقدار به بینی شما آسیب نخواهد زد. شاید این مدل استاندارد نباشد اما غیراستاندارد هم نیست. تمام ویژگی های یک بینی مثل قوس و زاویه و اندازه در این مدل، بیشتر از مدل طبیعی و کمتر از مدل فانتزی خواهد بود.

برای جراحی بینی کجا بروم؟

همانطور که می دانید جراحی بینی ریسک بالایی دارد و برای انجام آن باید جستجوی زیادی بکنید. اما هدف اصلی همه افراد، پیدا کردن یک جراح با تجربه است. آدینا کلینیک در تهران با داشتن چندین سال سابقه و جراحان با تجربه، در زمینه ی جراحی زیبایی خدمات ارائه می دهد. که البته جراحی بینی هم جز این خدمات ارائه می شود.


2 1  

جراحی بینی | عمل بینی | قیمت عمل بینی | بهترین جراح بینی در تهران

امتیاز: 3.3 از 3 رای

نظر شما درباره «جراحی بینی | عمل بینی | قیمت عمل بینی | بهترین جراح بینی در تهران»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)