لیست بهترین فروشگاه های فروش برنج، چای و حبوبات به شکل جزئی و کلی و عمده در کرج

برنج، چای و حبوبات

برنج، چای و حبوبات اصلی ترین مواد غذایی روزانه در سبد غذایی خانواراها هستند. حتماً شما هم برای تهیه این اقلام به دنبال بهترین گزینه ها بوده اید. این مواد مصرفی به علت حجم بالای مصرف به شکل عمده هم خریداری میشوند. در این بخش از سایت کرج مارکت به معرفی بهترین مراکز خرید این اقلام میپردازیم.

برنج عمده

از آنجا که برنج غذای اصلی ما ایرانیان است بسیاری از خانواده ها اقدام به خرید عمده برنج میکنند تا در کنار راحتی این کار، برنج را با قیمت مناسب تهیه کنند. هر چند قیمت برنج در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است اما هنوز هم خرید برنج به شکل عمده مقرون به صرفه تر بوده و بیشتر انجام میشود. انواع برنج پر تقاضا در ایران عبارتند از:

  • برنج های هندی و پاکستانی با مارک های مختلف از جمله خاطره، آوازه، محسن و …
  • برنج ایرانی که در شمال ایران کشت شده و معروف ترین و خوشمزه ترین آنها مربوط به استان گیلان است، برنج های با رقم های هاشمی، طارم، حسن سرا، صدری، علی کاظمی، شیرودی که البته علاوه بر استان گیلان در شالیزارهای استان های مازندران و گلستان هم کشت میشوند. البته در سال های اخیر کشت برنج های پرمحصول در شمال هم رایج شده که برنج فجر، ندا، خزر از جمله آنهاست.
  • برنج ایرانی کشت شده در استان های جنوبی نظیر خوزستان، شیراز و …

چای شمال و خارجی

چای نیز به عنوان اصلی ترین نوشیدنی ایرانی مورد استفاده روزانه مردم است. در سال های اخیر به علت گران شدن چای خارجی، مصرف چای شمال ایرانی افزایش پیدا کرده است. اصلی ترین انواع چای های شمال عبارتند از چای بهاره، چای شکسته، چای قلم.

در صورتی که قصد خرید عمده یا جزئی برنج، چای و حبوبات را دارید میتوانید از اطلاعات قرار داده شده در لیست زیر استفاده کنید.

چای ایرانی ، برنج ایرانی ، برنج فروشی


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 169

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 173
تبلیغات در کرج مارکت

برنج، چای و حبوبات در کرج

عنوان محدوده بازدید
5/5 - (1 امتیاز)

نظر شما درباره «لیست بهترین فروشگاه های فروش برنج، چای و حبوبات به شکل جزئی و کلی و عمده در کرج»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)