لیست بهترین مراکز نصب و تعمیرات CNG در کرج و استان البرز

تعمیر CNG

cng (compressede natural Gas)، همان گاز طبیعی است که فشرده شده است و در حرارت معمولی در فشار 200 تا 250 بار نگهداری می شود. در ایران در دهه هشتاد استفاده از این سوخت در ماشین ها آغاز شد. هدف از این کار کاهش مصرف سوخت سرانه بنزین و هم کاهش آلودگی هوا بوده است. اگر شما هم به دنبال نصب مخزن سی ان جی در ماشین خود هستید و یا سیستم گازسوز خودرو شما دچار آسیب شده و به دنبال تعمیر آن هستید ما در این بخش از سایت لیست بهترین و معتبرترین مراکز نصب و تعمیر CNG را برای شما گردآوری کرده ایم.

مرکز نصب و تعمیر CNG در کرج

خودروهای گازسوز آسیب کمتری به محیط زیست می رسانند زیرا مصرف سوخت کمتری دارند و نسبت به بنزین ارزان تر می باشد که این یکی از دلایلی است که باعث شده مردم تمایل بیشتری به استفاده از خودروهای دوگانه سوز داشته باشند.

گاز CNG مزایای دیگری دارد دارد که باعث می شود مردم نمایل بیشتری نسبت به استفاده از آن ها داشته باشند برای مثال خودروهای گازسوز باعث صرفه جویی در مصرف بنزین می باشد و از هدر رفتن آن جلوگیری می کند که این خود می تواند بر اقتصاد کشور تاثیر بگذارد.

اما در کنار این مزایا، عیب این سوخت شرایط ایمنی آن است. چون مخزن در فشار بالا استفاده میشود باید استانداردهای لازم در نصب و بکارگیری آن به شکل سفت و سخت اجرا شود. بنابراین لازم است شما برای کار خود به مراکز مجاز و استاندارد مراجعه کنید تا خدای نکرده آسیبی متوجه شما و خودرویتان نباشد.

همانطور که گفته شد خودروهای گازسوز آلایندگی کمتری تولید می کنند و تا حدی به پاکی هوای شهره ها به خصوص شهرهای شلوغ و پرجمعیت کمک می کند.
از دیگر مزایای آن تولید گاز به نسبت بنزین ساده تر و به صرفه تر است.

اگر شما خودروی دوگانه سوز دارید و به دنبال تعمیر CNG آن می باشید می توانید از لیست زیر به تعمیراتی مناسب خود تماس بگیرید و از شرایط آن ها با خبر شوید.

مرکز نصب مخزن CNG ، تعمیر CNG در کرج


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 169
تبلیغات در کرج مارکت

تعمیر CNG در کرج

عنوان محدوده بازدید
تعمیرگاه تخصصی CNG ساسانی 253 مشاهده
2.9/5 - (8 امتیاز)

2 نظر

نظر شما درباره «لیست بهترین مراکز نصب و تعمیرات CNG در کرج و استان البرز»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)