لیست بهترین مغازه های اگزوز فروشی و تعمیرگاه های اگزوزسازی در کرج و استان البرز

اگزوزسازی

اگزوز یکی از قطعات مهم خودرو و ماشین است که دود شیمیایی حاصل از واکنشات شیمیایی را که در سیلندر خودرو ایجاد می شود را به خارج از خودرو انتقال می دهد. اگر این قطعه بنا به هر دلیلی دچار ایراد شود عملکرد ماشین شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. اگر شما هم به چنین مشکلی برخورد کرده اید و به دنبال رفع ایراد آن هستید ما در این بخش از سایت لیست بهترین مغازه های اگزوز فروشی و تعمیر اگزوز را برای شما هم شهری ها گردآوری کرده ایم.

اگزوز سازی و تعمیر اگزوز در کرج

همانطور که گفته شد وظیفه اصلی اگزوز خارج کردن گازهای حاصل از احتراق موتور به خارج از آن است. البته این تنها وظیفه ی اگزوز نمی باشد و امروزه برای کاهش آلایندگی، کاهش صدا از آن استفاده می شود. اگر اگزوز و یا منبع اگزوز شما دچار ایراد شود علاوه بر ایجاد صدای نامناسب هنگام کار کردن موتور، مصرف سوخت شما هم افزایش خواهد یافت. در برخی موارد آسیب های وارده را میتوان با جوش دادن مناسب برطرف کرد اما اگر پوسیدگی یا آسیب زیاد باشد مجبور خواهید بود منبع اگزوز یا کل اگزوز را تعویض کنید.

انواع اگزوزهای موجود در بازار

  • اگزوز تک خروجی
  • اگزوز دو خروجی
  • اگزوز دوگانه مختلف
  • اگزوز دو طرفه
  • اگزوز high perfomance

باید توجه داشته باشید که هر یک از این مدل ها برای مدل مشخصی از خودرو مناسب هستند، باید قدرت موتور خود را در نظر بگیرید و هدفتان از تغییر اگزوز را در نظر بگیرید. برای اینکه بدانید از کدام مدل برای اتومبیل خود استفاده کنید باید به یک اگزوزسازی حرفه ای مراجعه کنید.

خرید اگزوز در کرج

ما در اینجا لیست بهترین فروشگاه های عرضه جزئی و عمده اگزوز به همراه بهترین تعمیرگاه های اگزوز را گردآوری کرده ایم تا در صورت نیاز شما بتوانید به آنها مراجعه کنید.

اگزوز فروشی در کرج ، اگزوز سازی ، تعمیر منبع اگزوز


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 169
تبلیغات در کرج مارکت

اگزوزسازی در کرج

عنوان محدوده بازدید
اگزوز سازی میلاد جاده ملارد 9 مشاهده
اگزوز سازی کریمی منظریه 11 مشاهده
اگزوز سازی ناصر منظریه 75 مشاهده
اگزوز سازی پارس جاده ملارد 64 مشاهده
اگزوز سازی رحیم جاده ملارد 10 مشاهده
اگزوز سازی شهبازی منظریه 9 مشاهده
اگزوز سازی کاوه جاده ملارد 43 مشاهده
اگزوز سازی شهروز جاده ملارد 15 مشاهده
5/5 - (1 امتیاز)

نظر شما درباره «لیست بهترین مغازه های اگزوز فروشی و تعمیرگاه های اگزوزسازی در کرج و استان البرز»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)