لیست بهترین مغازه های باتری فروشی در کرج | تعویض باتری ماشین در محل

باطری فروشی

اگر باطری ماشین شما ضعیف شده و عملکرد صحیح اتومبیل شما را تحت تاثیر قرار داده پس حتماً زمان آن است که باطری اتومبیل خود را عوض کنید. برای این کار نیاز دارید باطری خود را از یک محل معتبر تهیه کنید. ما هم در این بخش از سایت مجموعه ای از بهترین و معتبرترین فروشگاه های باطری را جمع آوری کرده ایم تا شما بتوانید در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید.

قیمت باطری ماشین

قیمت باطری ماشین با توجه به برند و آمپر آن تعیین میشود. بنابراین ابتدا باید بدانید میزان آمپر اتومبیل شما چقدر است. به عنوان مثال باطری خودروهای پراید، پژو 206، تیبا، ساینا در حالت فابریک 50 آمپر است ولی میشود 55 یا 60 هم برای آن استفاده کرد. سمند، پژو 405 و ال 90 هم 60 آمپر هستند.

همچنین داشتن یا نداشتن داغی هم در قیمت باطری تاثیر دارد. تحویل دادن داغی باعث کاهش قیمت باطری تحویلی به شما میشود چرا که فروشندگان باطری آنها را به کارخانه برمیگردانند. سرب داخل باطری ها ارزش دارد و به طور تقریبی میتوان گفت هزینه هر داغی در حدود یک سوم هزینه یک باطری نو است.

نصب باتری در محل

برخی از فروشگاه های ذکر شده در لیست، خدمات نصب باتری در محل شما را دارند. شما میتوانید با آنها تماس بگیرید و آنها با مراجعه به محل شما، باتری را تعویض و تحویل شما بدهند.

برندهای اصلی باتری در حال حاضر در بازار صبا باتری و سپاهان باتری هستند. شما میتوانید با مراجعه به نمایندگی های این برندها اقدام به خرید کنید.

خرید باتری ماشین ارزان در کرج ، باتری فروشی خوب در کرج

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 169
تبلیغات در کرج مارکت

باطری فروشی در کرج

عنوان محدوده بازدید
آریا باطری جاده ملارد 10 مشاهده
امین باطری البرز جاده ملارد 90 مشاهده
دنیای باتری جاده ملارد 22 مشاهده
5/5 - (1 امتیاز)

نظر شما درباره «لیست بهترین مغازه های باتری فروشی در کرج | تعویض باتری ماشین در محل»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)