لیست بهترین مرکز فروش سنگ های زینتی در کرج و استان البرز

مرکز فروش سنگ های زینتی

سنگهای زینتی طرفداران بسیار زیادی در بین مردم چه آقایان و چه خانم ها دارند. البته نکته اصلی در استفاده از آنها اطمینان از اصل بودن آنهاست. ما هم در این بخش از سایت لیست بهترین و معتبرترین مراکز خرید و فروش سنگ های زینتی را گردآوری کرده ایم تا شما بتوانید با مراجعه به این مراکز سنگ های زینتی دلخواه خود را با خیالی آسوده تهیه کنید.

کاربردهای سنگ های زینتی

عمده کاربرد سنگ های زینتی در جواهرسازی و استفاده به عنوان تزئین ظاهر آقایان و خانم هاست. برش صحیح این سنگها اصول و قواعد خاصی دارد که در قیمت نهایی آن بسیار اثرگذار است. در واقع یک سنگ تزئینی هرچقدر هم با ارزش باشد اما تراش مناسب نخورد زیبایی و قیمت نخواهد داشت.

اصلی ترین سنگ های زینتی عبارتند از

 • الماس
 • عقیق
 • یاقوت
 • زمرد
 • فیروزه
 • لاجورد
 • یشم

بسیاری اعتقاد دارند این سنگ ها علاوه بر چشم نوازی و زیبایی خواص درمانی هم دارند و میتوانند در ایجاد حس و حال خوب به افراد کمک کنند.

از این سنگ ها در اشکال مختلف و عمدتا به شکل نگین انگشتر، گردنبند و دستبند استفاده میشود.

فروشگاه سنگ های زینتی در کرج


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 169

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 173
تبلیغات در کرج مارکت

مرکز فروش سنگ های زینتی در کرج

عنوان محدوده بازدید
5/5 - (2 امتیاز)

3 نظر

 1. ریحانه علیزاده

  سلام
  معرفی خوبی بود. بعضی از این محصولات رو ندیده بودم، ممنون که باعث شدید با این محصولات آشنا بشیم.

نظر شما درباره «لیست بهترین مرکز فروش سنگ های زینتی در کرج و استان البرز»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)