کارخانه قند کرج فعالیت خود را از سر گرفت

کارخانه قند کرج فعالیت خود را از سر گرفت

مدیر کل اقتصادی استانداری البرز می گوید موانع موجود در سر راه شرکت کارخانه قند کرج که بیش از یک قرن سابقه دارد، برطرف شده و این شرکت آغاز به کار می کند.

به گزارش کرج مارکت پرویز زرگر گفته است: کارخانه قند کرج که بالغ بر یک قرن فعالیت دارد به علت بر خی مشکلات ادامه فعالیت برایش غیر ممکن شد که به کمک کار گروه تنظیم بازار، مسئولین شرکت غله و خدمات بازرگانی رفع ومقرر شد و باقی مشکلات در کارگروه تسهیل رفع موانع تولید مطرح وپیگیری می گردد.

پرویز زرگر در جلسه تنظیم بازار با ۵دستور جلسه برگزارشد، بیان کرد: باتوجه به اینکه کشور در حال حاضر با تحریم دست وپنجه نرم می کند ودشمن از هرفرصتی برای وارد کردن خسارت استفاده می کند، یکی از نقاط کلیدی وحساس کنترل قیمت ها است واولین حلقه کنترل قیمت در مرحله توزیع، اصناف هستند که با تمام توان وضعیت بازار را رصد می کنند.

وی در ادامه افزود: احیا مجدد کارخانه قند علاوه بر تامین شکر استان برای مصارف خانگی، تولیدی وصنعتی منجر به کاهش قیمت این محصول در بازار شده است.

کارخانه قند کرج فعالیت خود را از سر گرفت

زرگر با اشاره به اینکه بازبینی زیر ساختها می تواند به کاهش بهای تمام شده اقلام ضروری کمک کند اظهار داشت: پیگیری خط مواصلاتی ریل راه آهن سراسری کشور به محل امور پشتیبانی دام جهت انتقال نهاده های دامی بسیار حائز اهمیت است بنابراین امید است با همکاری دستگاه های ذی ربط تحقق یابد.

رای بدهید

2 2  

کارخانه قند کرج فعالیت خود را از سر گرفت

امتیاز: 2.5 از 4 رای
گروه دیوار کرج

1 نظر

  1. منصور شهرياري

    سلام من به دنبال آقاي محسن بهرامي هستم كه از دوستان قديم سربازيم بود امكان پيدا كردن ايشون رو دارم

نظر شما درباره «کارخانه قند کرج فعالیت خود را از سر گرفت»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)