مسابقات قرآنی مشکات در کرج برگزار می شود + نحوه ثبت نام

مسابقات قرآنی مشکات در کرج برگزار می شود + نحوه ثبت نام

این مسابقات در رشته های ترتیل خوانی و حفظ قرآن کریم در رده های سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال ویژه آقایان و خانمها در روزهای ۲۵ الی ۲۸ تیرماه سال ۱۳۹۸ در مجتمع ایثار شهر کوهسار استان البرز برگزار می شود.

متقاضیان بایستی جهت ثبت نام در این مسابقات قرآنی به کانال موسسه قرآنی مشکات کرج به نشانی https://t.me/meshkatequran مراجعه کنند یا با شماره تلفن های 02634251534 و 02634251535 تماس بگیرند.

به گزارش کرج مارکت در این مسابقات که با همکاری قرارگاه فرهنگی دفتر امام جمعه کوهسار و موسسه قرآنی مشکات کرج برگزار می شود، جوایز ارزنده ای از قبیل ده ها سکه، نیم سکه، ربع سکه بهار آزادی و جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر به نفرات برتر هر رشته اهدا خواهد شد.

مسابقات قرآنی مشکات در کرج برگزار می شود + نحوه ثبت نام

همچنین داوری این مسابقات را اساتید بین المللی قران کریم آقایان : استاد شهریار پرهیزگار ، استاد محمدحسین سبزعلی، استاد امیر آقایی ، استاد عباس امام جمعه ، استاد قره شیخ لو ، استاد عزیزی، و خانمها استاد شیرازی، استاد آقاجانی، استاد جلالی و استاد ماندگارمهر (منگلی) و سایر اساتید مطرح کشوری برعهده خواهند داشت.

مسابقات قرآنی مشکات در روزهای ۲۵ الی ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸ در مجتمع فرهنگی سیاحتی ایثار شهر کوهسار برگزار می شود.

همچنین شما می توانید در مسابقه کتابخوانی خورشید هشتم که هم اکنون در حال برگزاری است و قرعه کشی آن در اختتامیه مسابقات قرآنی مشکات برگزار می شود شرکت نمایید ( جوایز این مسابقه ۲۰ کارت هدیه پنج میلیون ریالی است)

رای بدهید

6 2  

مسابقات قرآنی مشکات در کرج برگزار می شود + نحوه ثبت نام

امتیاز: 3.8 از 8 رای
گروه دیوار کرج

2 نظر

  1. ناشناس

    من ‌زری باف مدیر خانه ی قران سها به اتفاق خانم ترسلی در اختتامیه مسابقات قرانی شرکت کردیم واز این بر نامه عالی که تدارک دیده بودندبسیار فیض بردیم و از امام جمعه ی کو هسار به خاطر این مسابقات قرانی سپاسگزاریم ‌‌ زری باف مدیر خانه ی قران

نظر شما درباره «مسابقات قرآنی مشکات در کرج برگزار می شود + نحوه ثبت نام»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)