تماشای فیلم های سینمایی در پارک های کرج از این هفته

تماشای فیلم سینمایی در پارک کرج

به گفته رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، خانواده های کرجی از این هفته می توانند در بوستانها و پارکها فیلم های سینمایی را مشاهده کنند.
به گزارش کرج مارکت علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طرح دوشنبه‌های سینمایی از امروز( 14 مرداد) کلید خورده و طی آن هر دوشنبه شاهد اکران فیلم‌های ایرانی در یکی از بوستان‌های شهر خواهیم بود.

وی توضیح داد: با اجرای این طرح شهروندان از ساعت 20 الی 22 دوشنبه هر هفته می‌توانند یکی از فیلم‌های ایرانی که در جشنواره‌های مختلف بین المللی حائز رتبه شده ‎ اند را در کنار اعضای خانواده و سایر شهروندان تماشا کنند؛ بوستان محل اکران فیلم در هر هفته به در سطح شهر اطلاع‌رسانی خواهد می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: تمرکز معاونت فرهنگی شهرداری، اکران این فیلم‌ها در مناطق کم برخوردار شهر است تا از این طریق بخشی از اوقات فراغت شهروندان ساکن در این مناطق را پر شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج گفت: تماشای این فیلم‌ها برای عموم شهروندان رایگان است که این امر باعث آشتی مردم با هنر هفتم می‌شود.

رحیمی اضافه کرد: ترویج الگوی تفریح سالم، توجه بیشتر به کانون خانواده، ایجاد نشاط اجتماعی و تقویت تعامل میان شهروندان از دیگر نتایج اجرای این طرح است.


2 0  

تماشای فیلم های سینمایی در پارک های کرج از این هفته

امتیاز: 5 از 2 رای
گروه دیوار کرج
Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت