آیا مدارس کرج فردا چهارشنبه 27 آذر تعطیل است؟

آیا مدارس کرج فردا چهارشنبه 27 آذر تعطیل است؟

کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز تصمیم گیری درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه های استان را به ساعات پایانی شب موکول کرده است.

به گزارش کرج مارکت و به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، ستاد اضطرار آلودگی هوای استان البرز اعلام کرد با توجه به روند کاهش غلظت آلاینده ها دراین استان تصمیم گیری برای تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به ساعات پایانی شب موکول می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز عصر سه شنبه در کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز افزود: اکنون در شرایط اضطرار هستیم و باید تاکید برای اقدامات پیشگیرانه داشت چراکه سلامت مردم در اولویت قرار دارد.

علی درویش پور افزود: در این شرایط نامساعد ، شهرداری ها به منظور پیشگیری از افزایش آلایندگی ها روز چهارشنبه از اجرای پروژه های عمرانی که منجر به تشدید آلودگی هوا می شود و سوزاندن ضایعات فضای سبز شهری خودداری کنند.

معاون استاندار البرز خاطرنشان کرد: استقرار پایگاه های امداد ، نجات اورژانس و جمعیت هلال احمر به منظور امدادرسانی سیار به شهروندان و مراجعان احتمالی در سطح مناطق مختلف شهری ضروری است.

وی با تاکید بر جلوگیری از فعالیت هایی که آلودگی هوا را تشدید می کند گفت: خودداری از فعالیت های ورزشی، بدنی و فعالیت های عمرانی مانند آسفالت معابر و خیابان ها، سوزاندن لاستیک ، فعالیت معادن و کارخانجات از جمله مسایل مهم به تصویب رسیده در کارگروه اضطرار و آلودگی هوا است.

آیا مدارس کرج فردا چهارشنبه 27 آذر تعطیل است؟

آلودگی هوا سبب تعطیلی مدارس و دانشگاه های البرز در نوبت صبح وبعدازظهر روز سه شنبه ۲۶ آذرماه شد ه بود. همچنین این آلودگی هوا در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری نیز مدارس پنج شهرستان استان البرز را به تعطیلی کشاند.

منبع: ایرنا

رای بدهید

2 1  

آیا مدارس کرج فردا چهارشنبه 27 آذر تعطیل است؟

امتیاز: 3.3 از 3 رای
گروه دیوار کرج

9 نظر

 1. ناشناس

  لطفا خواهش میکنیم ازتون درو متوسطه رو تعطیل کنین بخدا از ریه درد دارم میمیرم انقدر هوا بده بابا خسته شدیم میشینیم خونه حداقل بهتر میشیم

 2. ناشناس

  چرا تعطیل نمیکنید مگه ما ادم نیستیم لطفا مام تعطیل کنین هوا الودس

 3. ابوالفضل محمدی

  باید تعطیل بشه تمام مقاطع تحصیلی چون خیلی آلودست هوا

 4. احمد

  خداوکیلی صد تومن میدم اینم شانس مایع تعطیل کنید دیگ فردا تولدمه

نظر شما درباره «آیا مدارس کرج فردا چهارشنبه 27 آذر تعطیل است؟»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)