لیست بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج + آدرس و تلفن

آموزشگاه کنکور

ثبت نام در یک آموزشگاه کنکور خوب در کرج، یکی از مهم ترین دغدغه های بسیاری از خانواده های ساکن کرج و استان البرز می باشد.

خانواده هایی که یک یا چند فرزند دبیرستانی یا پشت کنکوری دارند و می خواهند با ثبت نام دانش آموز خود در یک آموزشگاه کنکور خوب در کرج، آینده تحصیلی او را تضمین شده ببینند.

یک آموزشگاه کنکور خوب چه ویژگی هایی دارد

برای انتخاب مناسب ترین آموزشگاه کنکور قدم اول گرفتن مشاوره از کسانی است که به تازگی کنکور را پشت سر گذاشته اند و در این مسیر از کلاس و آموزشگاه های کنکور معتبر استفاده کرده اند. به خصوص افرادی که رتبه های برتر در منطقه خودتان هستند. از این افراد به عنوان مشاوران بسیار مفید استفاده کنید. به طور حتم آن‌ها می توانند بهترین اساتید و مؤسسات را به شما معرفی کنند.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور نیاز به دقت و سخت گیری زیادی است. موسسه ای را انتخاب کنید که خوش نام، با سابقه خوب و بومی منطقه باشد.

می توانید سابقه کاری اساتیدی که در مؤسسات مورد نظرتان کار می کنند بررسی کنید. این کار تا حدی در انتخاب به شما کمک می کند. البته رزومه خوب یک استاد به معنی خوب بودن صد در صد آن موسسه نیست. گاهی پیش می آید که موسسه ای تنها برای یک جلسه کلاس، از استادی معروف و موفق استفاده می کند و اسم آن شخص را جزء لیست اساتید موسسه خود ذکر می کند ولی وقتی در موسسه ثبت نام می کنید، اثری از آن استاد در موسسه نمی بینید.

برگزاری آزمون های منظم: ویژگی مهمی که نباید فراموش شود

برگزاری آزمون های منظم هم از ویژگی های مؤسسات برتر کنکور است.

بررسی رشد تحصیلی دانش آموزان و آشنایی آن‌ها با شرایط کنکور از تأثیرات مثبت این آزمون ها است. البته این آزمون ها باید مشابه کنکور طراحی شوند و کارنامه به داوطلب داده شود که گویای شرایط او نسبت به قبل باشد. باید پیشرفت و پسرفت شما به وضوح در کارنامه مشخص شود و در صورت امکان پیشنهاد برای رفع ایرادات و ضعف ها داده شود.

مشاوران و پشتیبانان تحصیلی موسسه برتر کنکور باید کارنامه دانش آموزان را بررسی کند و راهکار لازم برای پیشرفت را به آن‌ها بدهد. داشتن نمونه سؤالات و پاسخ نامه دقیق و تشریحی همراه آن بعد از هر آزمون برای افزایش سطح معلومات دانش آموزان مفید است.

مطمئن شوید آموزشگاه کنکور موردنظر مجوزهای لازم را داراست

بسیاری از موسسات کنکور صرفاً با در دست داشتن یک موافقت اصولی یا حتی بدون آن و تنها با ارائه اسناد مربوط به ثبت موسسه غیرتجاری خود، اینطور وانمود می کنند که مجوز دارند.

در حالی که لازم است بدانید ثبت موسسه با داشتن جواز موسسه دو مقوله متفاوت هستند.

پس سعی کنید مطمئن شوید که آموزشگاهی که قصد دارید فرزند خود را به آنها بسپارید آیا از مجوزهای لازم برخوردار است یا خیر؟

بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج

در ادامه لیستی از بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج را به همراه شماره تلفن و آدرس آنها درج کرده ایم.

در صورتی که شما هم تجربه ای از ثبت نام خودتان، فرزندانتان یا آشنایان تان در این موسسات کنکور کرج دارید، لطفا آن را از طریق بخش دیدگاه ها با سایر مخاطبین کرج مارکت به اشتراک بگذارید.

پانوشت: آموزشگاه های کنکور پسرانه در کرج ، آموزشگاه های کنکور دخترانه در کرج ، موسسه های علمی آزاد در کرج ، موسسه کنکور دخترانه در کرج ، موسسه کنکور پسرانه در کرج

تبلیغات در کرج مارکت

آموزشگاه کنکور در کرج

عنوانمحدودهبازدید
آموزشگاه کنکور علمی دخترانه فرزانه ۲۰ کرج میدان مادر47 مشاهده
آموزشگاه تقویتی کنکور پیشگام گلشهر14 مشاهده
آموزشگاه کنکور مفید میدان شهدا8 مشاهده
آموزشگاه کنکور و تیزهوشان سلیم میدان سپاه5 مشاهده
آموزشگاه کنکور اندیشمندان گلشهر5 مشاهده

نظر شما درباره «لیست بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج + آدرس و تلفن»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)