ساختمان پزشکان در کرج | لیست ساختمان پزشکان های کرج

ساختمان پزشکان

تعداد ساختمان پزشکان در چند دهه اخیر بسیار بیشتر شده اند.این ساختمان ها که متشکل از تعدادی از مطب ها پزشکان متخصص می باشد؛ که در ساعات معینی در روز و هفته به ویزیت بیماران و یا زیبا جویان میپردازند.

ساختمان های پزشکان کار بیماران و همراهان آنان را راحت تر کرده است به دلیل این که اکثر پزشکان مورد نیاز داخل یک ساختمان هستند چه بسا این که محله های مختلفی در شهرها وجود دارند که؛ تعداد زیادی از این ساختمان های پزشکان در آن هاهستند و باعث راحتی در پیدا کردن پزشک موردنظر می شود.

مکان های درمانی یکی از مهم ترین و حساس ترین مکان هایی هستند که وجود آنها در هر منطقه و ناحیه ای لازم و ضروری می باشد که وجود انواع مکان ها با توجه به نیاز جمعیت و تعداد افراد مشخص می شود که مراکز مهم و بزرگتری همچون بیمارستان ها در منطقه ای طراحی شود و یا مجموعه های کوچک تری همچون کلینیک ها و درمانگاه ها مورد طراحی قرار گیرند تا بتوانند نیاز های افراد حاضر در منطقه را برطرف سازند که در این راستا در مناطق با جمعیت بیشتر علاوه بر فضا هایی همچون بیمارستان ها و کلینیک ها مراکز دیگری با نام ساختمان پزشکان طراحی میشوند.

ویژگی های یک ساختمان پزشکان خوب

1- در ساختمان های پزشکان حتما باید وسایل مورد نظر برای حمل و نقل بیمارانی که دچار آسیب  برای راه ر فتن هستند؛ موجود باشد. یعنی آن که حتما آسانسور باشد و دست کم دو لاین آسانسوری که قابلیت حمل ویلچر داشته باشد در ساختمان تعبیه شده باشد. در مسیر ورودی ساختمان حتما باید سطح شیب دار موجود باشد.

در صورتی که ساختمان پزشکان دارای درب با سنسور می باشد مدت زمان باز نگه داشتن درب را طولانی تر کنند؛ که عبور و مرور این گونه افراد راحت تر باشد.

2- شراط نظافت و ضدعفونی این مراکز بسیار مهم هستند و باید در روز حتما مکان هایی که عبور و مرور افراد زیاد هست و همین طور مکان هایی که امکان تماس افراد با وسایل و سطوح آن ناحیه بیشتر هست مداوم تمیز و ضد عفونی بشوند مانند دکمه های آسانسور دستگیره های درب ها و همین طور نرده ها و … .

3- در ورودی ساختمان پزشکان حتما باید لیست تمامی پزشکان به اضافه ی تخصص هایشان در طبقه مربوطه و واحد مربوطه زده شود؛ تا درهنگام ورود بیماران و همراهانشان به راحتی بتوانند پزشک مورد نظر و محلی که در ساختمان قرار گرفته است را بیابند.

4- توصیه دیگری که اگر باشد سبب کمک بیشتر به بیماران می شود؛ این است که لیستی از نزدیک ترین آزمایشگاه ها و مراکز عکس برداری و داروخانه ها موجود باشد تا در هنگام نیاز بیماران بتوانند به آن مراجعه کنند.

لیست ساختمان پزشکان های کرج

در ادامه لیستی از ساختمان پزشکان های کرج را به همراه شماره تلفن و آدرس آنها درج کرده ایم.

در صورتی که شما هم تجربه ای ازمراجعه خودتان، فرزندانتان یا آشنایان تان به این مراکز دارید، لطفا آن را از طریق بخش دیدگاه ها با سایر مخاطبین کرج مارکت به اشتراک بگذارید.

پانوشت: ساختمان پزشکان های کرج, ساختمان پزشکان در عظیمیه, ساختمان پزشکان در گلشهر, ساختمان پزشکان در مهرشهر, ساختمان پزشکان های چهارراه طالقانی, ساختمان پزشکان گوهردشت, ساختمان پزشکان جهانشهر

تبلیغات در کرج مارکت

ساختمان پزشکان در کرج

عنوانمحدودهبازدید
کلینیک تندرستی دکتر حنانی درختی61 مشاهده
ساختمان پزشکان دی خیابان شهید بهشتی40 مشاهده
ساختمان پزشکان طالقانی چهارراه طالقانی27 مشاهده
ساختمان پزشکان وزراء چهارراه طالقانی29 مشاهده
ساختمان پزشکان ارم خیابان شهید بهشتی36 مشاهده
ساختمان پزشکان زرین گل چهارراه طالقانی85 مشاهده
ساختمان پزشکان سبز چهارراه طالقانی136 مشاهده
ساختمان پزشکان رازی چهارراه طالقانی96 مشاهده
ساختمان پزشکان آرین چهارراه طالقانی64 مشاهده
ساختمان پزشکان امید چهارراه طالقانی53 مشاهده
ساختمان پزشکان نیلوفر خیابان شهید بهشتی67 مشاهده
ساختمان پزشکان طاق کسری میدان سپاه73 مشاهده

نظر شما درباره «ساختمان پزشکان در کرج | لیست ساختمان پزشکان های کرج»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت