قنادی در کرج | لیست بهترین قنادی های کرج

قنادی

قنادی ها یکی از کسب و کار هایی هستند که از دیرباز در ایران وجود داشته اند. قنادی یا شیرینی سرا و یا شیرینی فروشی نام هایی هستند که به این کسب و کار اطلاق می شود.اما همچنان نام اصلی این صنف، صنف قنادی است.

طبق تحقیقات بدست آمده امروزه راه اندازی کسب و کار قنادی چندان طرفدار ندارد.زیرا که این کسب و کار سختی های زیادی از جمله مدیریت یک فروشگاه بزرگ و کارکنان و همچنین ارتباط با کارگاه های شرینی پزی را می خواهد؛ علاوه بر آن سرمایه زیادی را هم نیازمند است.

کسب و کار قنادی ها به چند بخش تقسیم می شود؟

قنادی ها به دو دسته قنادی های فروشنده و قنادی های کارگاهی تقسیم می شوند.

قنادی های فروشنده تنها به فروش شیرینی اکتفا می کنند و شرینی های خود را از تولیدی های دیگر خریداری می کنند.

اما شیرین فروشی های که دارای کارگاه می باشند به این شیوه کار می کنند که، کارگاه تولید کننده شیرینی که در یک محیط بسته و همراه با پروتکل های بهداشتی اداره می شوند و بعد از تولید شیرینی، آن ها را به فروشگاه انتقال می دهند.

معمولا شیرینی فروشی هایی که دارای کارگاه هستند فروش بیشتری دارند زیرا که مشتریان ترجیح می دهند شیرینی های تازه را خریداری کنند علاوه بر این که انواع بیشتری را دارند.

کسب و کار قنادی چه مزیت و محدودیت هایی را دارد؟

این کار مزیت خود را زمانی نشان می‌دهد که شما خودتان تولیدکننده باشید؛ یعنی کارگاهی داشته و در آن انواع شیرینی‌های مخصوص را تولید کنید. این کار باعث افزایش اعتماد مشتریان به شما می‌شود. به هرحال، شیرینی‌هایی که در کارگاه بیرون تولید می‌شود، نظارت آن‌چنانی روی آن‌ها نیست. معلوم نیست که چگونه تولید شده‌اند و در انتقال آن هم امکان به وجود آمدن هزار اتفاق وجود دارد. الان قنادی موفق است که خودش تمامی شیرینی‌های داخل ویترین‌های خود را تولید کند.

نمی‌توان محدودیت خاصی برای این کسب‌وکار تعیین کرد. شاید بتوان گفت که هزینه بالای خرید مواد اولیه و دستگاه‌ها و لوازم محدودیت‌هایی را در پیشرفت کار به وجود بیاورد؛ اما مسئله‌ای قابل برطرف شدن است. اگر اتحادیه شهر اذیت نکند، همه چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت.

چه کارهایی باعث رونق این کسب و کار خواهد شد؟

برای پیشرفت در این حرفه باید قوی باشید. شما یا نباید وارد این حوزه شوید یا اگر داخل آن شدید، باید با همه سختی‌های آن بسازید. حرفه سختی است. خاک‌خوری زیادی دارد. تا زمانی که جا بیفتید و مردم به سبک شیرینی‌های شما عادت کنند، مجبور می‌شوید که از جیب خرج کنید و بسیاری از شیرینی‌های خود را دور بریزید. نباید تسلیم شوید.

مسئله دیگر این که باید با سلیقه مردم محله خود جلو بروید. هرچه کیفیت محصولات بهتر و همچنین به‌روزتر باشد، کم‌کم در محل شناخته می‌شوید. بهترین حالت این است که باسلیقه افراد محل خود پیش بروید.

یک قنادی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

معیارهای زیادی برای انتخاب بهترین قنادی ها در هر منطقه در نظر گرفته شده است. معیارهایی مانند زمان تاسیس فروشگاه، استفاده از مواد اولیه مرغوب، برخورد پرسنل، استفاده از کارگران ماهر، دکوراسیون و طرح داخلی، فضای پارک خودروی مشتری، تهیه شیرینی بصورت روزانه، نظر کاربران در شبکه های اجتماعی، استفاده از خدمات تحویل آنلاین محصولات برای مشتریان، داشتن سابقه کافی در این صنعت و…

قنادی های معروف و قدیمی برای شیرینی خورها آنقدر محبوبیت دارند که برای آن از این سوی شهر به دورترین نقطه می روند تا بتوانند از محصولات آنان استفاده کنند.

لیست بهترین قنادی ها در کرج

در ادامه لیستی ازبهترین قنادی ها در کرج را به همراه شماره تلفن و آدرس آنها درج کرده ایم.

در صورتی که شما هم تجربه ای از خرید در این قنادی ها را دارید، لطفا آن را از طریق بخش دیدگاه ها با سایر مخاطبین کرج مارکت به اشتراک بگذارید.

پا نوشت: لیست قنادی ها در کرج, بهترین  قنادی ها در کرجلیست بهترین قنادی ها در کرج,,بهترین قنادی ها در مهرشهر کرج, بهترین قنادی ها در گلشهر کرج

تبلیغات در کرج مارکت

قنادی در کرج

عنوان محدوده بازدید
فروشگاه آجیل خشکبار و شیرینی نوول عظیمیه 106 مشاهده