در و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC در کرج | پنجره دو جداره

درب و پنجره دوجداره و یو پی وی سی UPVC

امروز استفاده از درب و پنجره های دو جداره و upvc برای ساختمان بسیار رایج شده است و تعداد کسانی که به این کسب و کار روی می آورند روز به روز بیشتر می شود، زیرا که با توجه به نیاز اکثر ساختمان هایی که در حال ساخت هستند و همچنین ساختمان هایی که در حال بازسازی هستند، نیاز به این کسب و کار احساس می شود.

دلیل محبوبیت پنجره های دو جداره

پنجره یکی از مهمترین عناصر ساختمانی و جداکننده فضای خارجی و داخلی ساختمان است. انتخاب مصالح با کیفیت، در روند تکمیل ساختمان، یکی از مهمترین اصول ساخت و ساز به شمار می رود.

شما می توانید با انتخاب پنجره دوجداره UPVC  که از پروفیل مرغوب و با کیفیت ساخته می شود، علاوه بر داشتن نمای زیبای خانه، در جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش آلودگی صوتی نیز اقدام موثر داشته باشید.

امروزه استفاده از پنجره UPVC در مقایسه با پنجره چوبی و آلومینیومی بیشتر رواج دارد و پنجره دوجداره UPVC با پروفیل خوب، با گذشت زمان تغییر شکل و تغییر رنگ نخواهد داد.

برای جلوگیری از نفوذ گرد و خاک به داخل ساختمان می توانید از پنجره دوجداره UPVC  استفاده کنید که در مقایسه با پنجره آلومینیومی و چوبی عملکرد بهتری در جلوگیری از اتلاف انرژی نیز دارد.

پنجره­ های UPVC ، پنجره ­های بهداشتی

با توجه به خصوصیت UPVC، رشد باکتری­ها و میکروب­ها در پنجره­های UPVC واقع در محیط­های میکروبی، بسیار محدود است و حشرات موذی قادر به تخریب و لانه گذاری در آن نمی­ باشند. این ویژگی، استفاده از آن را در محیط بیمارستانی، کارخانجات صنایع غذایی و محیط های آزمایشگاهی در اولویت قرار داده است.

پنجره­ های UPVC، پنجره ­های نفوذ ناپذیر

با در نظر داشتن آلودگی ­های نگران کننده هوا و محیط­ های غبار آلود شهری کشورما و نیزدر مناطق بیابانی، پنجره ­های UPVC با ساختار ویژه خود، مانع بسیار خوبی در برابر انتقال ذرات غبار و آلاینده ­ها می ­باشند.در عین حال نفوذ ناپذیری این پنجره ­ها باعث می­ شود هنگام شست و شو از خارج و یا بارندگی­های شدید، آب به داخل ساختمان نفوذ ننماید.

پنجره­ های UPVC، پنجره­ های سبک و مقاوم

استفاده از قوطی ­های گالوانیزه در ساختار چند حفره­ای پروفیل­ های UPVC ، موجب شده این محصولات در عین سبکی از استحکام و مقاومت مکانیکی کافی برخوردار باشند و با ایجاد مقاومت کافی در برابر باد و طوفان مانع از ایجاد لرزش و اصوات مزاحم شوند.

پنجره ­های UPVC، پنجره ­های با عمر بالا

UPVC بنا بر خصوصیات ذاتی خود، در مقابل بسیاری از عوامل فرساینده طبیعی و شیمیایی مقاومت بسیار خوبی از خود بروز می­ دهد و این خصوصیات، استفاده از پنجره ­های UPVC را در محیط ­های شیمیایی و صنعتی حائز اهمیت می­ سازد. پنجره های UPVC از زنگ زدگی، خوردگی و تأثیرات مخرب رطوبتی، باران­های اسیدی و حشرات موذی از قبیل موریانه، سوسک و… نیز مصون می باشند. ماندگاری و عمر مفید بسیار بالا حتی استفاده مجدد این پنجره ها را  پس از تخریب و نوسازی نیز میسر می سازد.

پنجره­ های UPVC، پنجره­ های مقاوم در برابر اشعه خورشید

به علت بکارگیری مواد مقاوم در برابر اشعه­ های آفتاب و تغییرات آب و هوایی، پنجره ­های UPVC در برابر عوامل خارجی مانند تغییرات شدید دما و اشعه خورشید دچار تغییر رنگ، پوسیدگی و ساییدگی نمی ­شود.

صرفه جویی در مصرف انرژی به کمک درب و پنجره­ های دو یا سه جداره UPVC

با توجه به اعلام تحقیقات سازمان بهینه سازی مصرف سوخت در ایران در حدود ٪۴۵ از اتلاف انرژی از طریق پنجره­های غیر استاندارد صورت می­ گیرد. در صورتیکه در زمستان به قاب پنجره و شیشه آن دست بزنید خواهید دید که سرد است و این دلیل تبادل حرارتی بین قاب پنجره و شیشه با فضای بیرون است.

با استفاده از پنجره UPVC و شیشه دو جداره تبادل حرارتی از طریق پنجره به حداقل ممکن خواهد رسید. تعداد جداره ­های شیشه، وجود گاز خنثی در جدار میانی آنها و نحوه مونتاژ  شیشه و پنجره دو جداره در میزان عایق حرارتی آن مؤثر است.

لیست تولید کنندگان پنجره های دو جداره و UPVC در کرج

در ادامه لیستی از تولیدکنندگان پنجره های دو جداره و UPVC در کرج را به همراه شماره تلفن و آدرس آنها درج کرده ایم.

در صورتی که شما هم تجربه ای در زمینه  استفاده  از تولیدات این مراکز را دارید، لطفا آن را از طریق بخش دیدگاه ها با سایر مخاطبین کرج مارکت به اشتراک بگذارید.

پا نوشت: لیست تولیدکنندگان پنجره های دوجداره و UPVC در کرج, معتبرترین تولید کنندگان پنجره دو جداره در کرج,,  تولید کننده در و پنجره دوجداره در گلشهرتولید کننده در و پنجره دو جداره در مهرشهر


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/karajmar/public_html/wp-content/themes/multinews/single-categories.php on line 169
تبلیغات در کرج مارکت

درب و پنجره دوجداره و یو پی وی سی UPVC در کرج

عنوان محدوده بازدید
شرکت پنجره پایدار البرز هفت تیر 40 مشاهده
فروشگاه در و پنجره دوجداره میهن چهارراه طالقانی 28 مشاهده
در و پنجره دوجداره کیاپروفیل چهارراه طالقانی 51 مشاهده
پنجره دوجداره مبنا یو پی وی سی جاده ملارد 213 مشاهده
یو پی وی سی پرشین راد ساسانی 32 مشاهده
آلومینیوم UPVC چگینی جاده ملارد 10 مشاهده
تولید در و پنجره دو جداره جاده ملارد 13 مشاهده
دیاکو UPVC جاده ملارد 35 مشاهده
آرین پرشین راد UPVC ساسانی 39 مشاهده
در و پنجره دوجداره رنگین پروفیل ایساتیس خیابان شهید بهشتی 51 مشاهده
گروه تولیدی پاسارگاد جاده ملارد 58 مشاهده
شرکت کیان ویستا کمالشهر 143 مشاهده
صنایع درب و پنجره دوجداره نوین منظریه 36 مشاهده
گروه صنعتی در و پنجره دوجداره فدک گوهردشت 34 مشاهده
گروه صنعتی در و پنجره دوجداره تولیدی آرامش گوهردشت 145 مشاهده
در و پنجره دوجداره نوین صنعت مطهری 110 مشاهده
صنایع آلومینیوم چگینی شهرک بنفشه 62 مشاهده
صنایع آلومینیوم عزیزی جاده ملارد 14 مشاهده
درب پیش ساخته تهران جاده ملارد 13 مشاهده
5/5 - (1 امتیاز)

نظر شما درباره «در و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC در کرج | پنجره دو جداره»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)