در و پنجره دوجداره | در و پنجره UPVC | پنجره دوجداره

زیبایی، قیمت مناسب و استحکام بالا از جمله ویژگی های در و پنجره  دوجداره  میباشد. مبنا پنجره (علیزاده) یکی از بزرگترین و مورد اعتماد ترین نام ها در صنعت تولید در و پنجره upvc باشد. تمامی پروفیل های سی آرپی میباشند. چه بخواهید در و پنجره های خود را بازسازی کنید یا اینکه ساختمان جدیدی داشته باشید، مبنا upvc می تواند در و پنجره upvc در اشکال و استایل های مختلف را به شما ارائه دهد تا با استفاده از این محصولات، زیبایی، راحتی و مصرف پایین انرژی را برایتان به ارمغان بیاورد. در ضمن قیمت  پنجره دو جداره مبنا بسیار مناسب میباشد. اگر دنبال یک در و پنجره با کیفیت و با قیمت خوب میگردید  در و پنجره دو جداره مبنا بهترین انتخاب برای شماست.

بزرگترین سرمایه پنجره دو جداره مبنا  ، رضایت مطلق کیفی مشتریان از محصولات این مجموعه میباشد.
کلیه پنجره های اجرا شده دارای یکسال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و پروفیل ها دارای ده سال گارانتی میباشد.
مبنا با داشتن چندین شعبه فعال در تمامی ایام سال پاسخگوی نیاز مشتریان خود میباشد .
گالوانیزه در استحکام در و پنجره upvc بسیار نقش دارد.
در مقاومت در و پنجره ها نقش اساسی دارد. اگر گالوانیزه در تولید در و پنجره به کار نرود باعث ایجاد مشکلاتی نظیر شکستگی، افتادگی و تغییر شکل را همراه خواهد داشت.پروفیل‌های پنجره‌های دوجداره با یکدیگر متفاوت بوده و به همین علت محل قرار‌گیری گالوانیزه در آنها متفاوت می‌باشد. داخل پروفیل در قسمت مرکزی حفره‌ای وجود داشته که محل قرار‌گیری گالوانیزه می‌باشد.
تمامی قطعات و اجزای تشکیل دهنده درب و پنجره‌های دوجداره upvc به گالوانیزه پیچ و محکم میشود در نتیجه اگر گالوانیزه داخل پروفیل وجود نداشته باشد یا گالوانیزه به کار رفته در پروفیل از کیفیت پایینی برخوردار باشد، ضمن افتادگی، شکستگی یا تغییر فرم بقیه اجزا نظیر لولا، کانکتور و … که به گالوانیزه پیچ می‌شوند و در نهایت محل اتصال مولیون نیز دچار مشکل می‌شود. به همین علت است که می‌گوییم گالوانیزه یکی از اصلی‌ترین اجزا و به طور کلی اسکلت پنجره‌ها محسوب می‌شود.


1 1  

در و پنجره دوجداره | در و پنجره UPVC | پنجره دوجداره

امتیاز: 2.5 از 2 رای

نظر شما درباره «در و پنجره دوجداره | در و پنجره UPVC | پنجره دوجداره»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت