دانشگاه آزاد کرج | وادانا

دانشگاه آزاد کرج از سال 1363 با 7 رشته کار خود را در کرج آغاز کرد. محل ابتدایی تاسیس این دانشگاه سه راه عظیمیه بود. این محل هم اکنون واحد آموزشکده فنی و حرفه ای سما خواهران است.

دانشگاه آزاد کرج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در شمال شرقی گوهردشت کرج و در دامنه کوه های البرز قرار دارد. این دانشگاه که در ابتدا کار خود را با 25 مدرس حق التدریس و 500 دانشجو آغاز کرد. هم اکنون دارای حدود 45 هزار دانشجو است.

از این تعداد روزانه به طور میانگین 5000 دانشجو در آن حاضر هستند و از خدمات آن استفاده میکنند. این دانشگاه همچنین حدود 700 عضو هیئت علمی و 900 کارمند دارد.

مقاطع تحصیلی

این دانشگاه هم اکنون در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد، دکترای حرفه ای و دکتری تخصصی دانشجو میپذیرد.

وادانا دانشگاه آزاد کرج

با گسترش بیماری کرونا خدمات غیرحضوری واحدهای آموزشی افزایش داشته است. شما عزیزان می توانید جهت خدمات استفاده از سیستم و نرم افزارهای مورد نیاز آموزش غیرحضوری دانشگاه از لینک زیر استفاده کنید. این لینک شما را به سایت دانشگاه آزاد کرج منتقل میکند. کرج مارکت تنها برای سهولت دسترسی شما عزیزان کرجی این لینک را قرار داده و در قبال خدمات ان مسئولیتی ندارد.

وادانا دانشگاه آزاد کرج

تور مجازی

شما برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه میتوانید از تور مجازی استفاده کنید. تور مجازی این دانشگاه با 130موقعیت مکانی جهت آشنایی دانشجویان و کاربران این واحد راه اندازی شده است. مجری تور مجازی این دانشگاه شرکت تور ساز است که شما عزیزان می توانید از طریق لینک زیر وارد تور مجازی این دانشگاه شوید:

تور مجازی دانشگاه

آشنایی با دانشگاه

اگر شما از دانشجویان این دانشگاه هستید میتوانید نظرات خود را در همین بخش کامنت کنید. با این کار میتوانید اطلاعات بیشتری از این دانشگاه را در اختیار دیگران قرار دهید. همچنین با نظر دهی ستاره ای میتوانید نظر خود را نسبت به این دانشگاه ابراز کنید.

پانوشت: دانشگاه آزاد کرج ، وادانا ، سامانه یادگیری دانشگاه آزاد کرج ، آموزش مجازی ، نحوه برگزاری امتحانات ، ورود به صفحه شخصی دانشجویان


1 0  

دانشگاه آزاد کرج | وادانا

امتیاز: 5 از 1 رای

1 نظر

  1. هوشنگ کاتب احدی - علوم قضایی

    باسلام و سپاس از جمیع زحمات و اهتمامات معمول شده…کاش تمهیدی اندیشه میشد که با هر بار که نحوه ارتباط علمی از حضوری به مجازی تبدیل میشود با یک(با یک برنامه : یا وادانا و یا دان ویا ….؟) سیستم و روش این ارتباط برقرار گردد….چرا که با هر بار تغییر دانستن و فهمیدن و عمل نمودن زمان و اعصای زیادی صرف و هدر میرود….مضاعف برآنکه کم و کیف اینترنت و…. هم خود مزیدی بر علت میشود…..//// در هرحال شاکر و قدردان جمیع دستاندکاران بوده و هستیم…..

نظر شما درباره «دانشگاه آزاد کرج | وادانا»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)