بیمارستان خصوصی و دولتی در کرج

بیمارستان خصوصی و دولتی

بیمارستان های خصوصی و دولتی از جمله مراکزی هستند که بسیاری از افراد به آنها مراجعه میکنند. ما در این بخش از کرج مارکت سعی داریم اطلاعات تماس تمامی بیمارستان های فعال در کرج را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار دهیم.

بیمارستان های کرج

بیمارستان ها در هر شهری از جمله مراکزی هستند که بیشترین مراجعات را دارند. هر فردی در طول زندگی خود بارها اتفاق می افتد که نیاز به دکتر پیدا کند. در بسیاری از موارد این مراجعات به بیمارستان ها برای موارد جزئی است. در برخی موارد هم خدای نکرده برای موارد حاد تر.

اما امروزه بیمارستان ها بیشتر تخصصی شده اند. برای هر یک از موارد بیماری بیمارستان های تخصصی تاسیس شده اند. به همین جهت این بیمارستان ها می توانند خدمات بهتری را به مردم ارائه دهند. به طور مثال بیمارستان تخصصی قلب، بیمارستان مغز و اعصاب، بیمارستان چشم پزشکی و ….

شماره تلفن بیمارستان ها

لیستی که در اینجا آماده کرده ایم شامل اطلاعات تماس بیمارستان های کرج، نظرآباد، هشتگرد، طالقان، اشتهارد، گرمدره، فردیس و سایر مناطق استان البرز است. این لیست شامل موارد زیر است:

  • نام بیمارستان
  • شماره تلفن های بیمارستان
  • ادرس بیمارستان
  • لوکیشن بیمارستان
  • ساعات کاری بیمارستان
  • خدمات ارائه شده توسط بیمارستان

اما از طرفی در برخی موارد این اطلاعات کامل نیستند. اگر شما همشهریان کرجی عزیز می توانید در تکلمیل اطلاعات درج شده به ما کمک کنید از این بابت بسیار خوشحال خواهیم شد. همچنین اگر در این لیست نام بیمارستانی درج نشده است با اطلاع دادن به ما میتوانید در جهت تکمیل این لیست ما را یاری کنید. هر چه این لیست کامل تر باشد شهروندان بهتر میتوانند از خدمات این بیمارستان ها استفاده کنند.

بیمارستان خوب در کرج

یکی از معیارهایی که می تواند یک بیمارستان خوب را معرفی کند نحوه خدمات رسانی آن به مریض هاست. یک بیمارستان در کنار تجهیزاتی که دارد باید بتواند رضایت مراجعین را نیز جلب کند. تعداد تخت های بیمارستان، تعداد پرسنل، وجود بخش مراقبت های ویژه، بخش سی تی اسکن، بخش ام ار ای، آزمایشگاه و غیره همگی باید در خدمت جلب رضایت بیمار باشد.

شما شهروندان کرجی در صورتی که به این بیمارستان ها مراجعه کرده اید و تجربه ای در این زمینه دارید می توانید با کامنت گذاشتن این تجربه را در اختیار دیگران بگذارید. همچنین این نظرات می تواند باعث بهبود عملکرد بیمارستان ها نیز شود. در صورتی که این بیمارستان ها ببینند عملکردشان توسط مراجعین نقد میشود. همچنین شما می توانید از امتیاز دهی ستاره ای برای ابراز نظر خود در خصوص هر یک از این بیمارستان ها استفاده کنید. شما میتوانید به عملکرد بیمارستان ها از یک تا پنج ستاره امتیاز بدهید.

پانوشت : بیمارستان کرج ، ادرس بیمارستان کرج ، بیمارستان قلب کرج ، بیمارستان مغز و اعصاب کرج ، بیمارستان خصوصی در کرج

تبلیغات در کرج مارکت

بیمارستان خصوصی و دولتی در کرج

عنوانمحدودهبازدید
بیمارستان نور البرز جهانشهر51 مشاهده
بیمارستان کسری خیابان شهید بهشتی33 مشاهده
بیمارستان قائم هفت تیر60 مشاهده
بیمارستان مریم گلشهر15 مشاهده
بیمارستان تخصصی البرز باغستان26 مشاهده
بیمارستان امام خمینی (ره) خیابان شهید بهشتی13 مشاهده
بیمارستان فوق تخصصی تخت جمشید عظیمیه438 مشاهده
بیمارستان شهید رجائی خیابان شهید بهشتی7 مشاهده
بیمارستان امام جعفر صادق هشتگرد226 مشاهده
بیمارستان امام حسن مجتبی نظرآباد60 مشاهده
بیمارستان فاطمه الزهرا (س) اشتهارد60 مشاهده
بیمارستان‌ ثارالله مهرشهر100 مشاهده
بیمارستان و درمانگاه صدرا گوهردشت68 مشاهده
بیمارستان ارم مهرشهر13 مشاهده
بیمارستان شهید مدنی جهانشهر87 مشاهده
بیمارستان کمالی میدان شهدا32 مشاهده
بیمارستان شهید باهنر عظیمیه18 مشاهده
بیمارستان امام علی (ع) عظیمیه18 مشاهده
بیمارستان دکتر علی شریعتی ماهدشت85 مشاهده

نظر شما درباره «بیمارستان خصوصی و دولتی در کرج»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)