پارک و شهربازی سرپوشیده در کرج | بهترین خانه بازی کرج

پارک و شهربازی سرپوشیده

پارک و شهربازی سرپوشیده در کرج از جمله مکان های تفریحی هستند که بسیاری از افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود به آن مراجعه می کنند. در این بخش از سایت کرج مارکت اطلاعات مربوط به این مکان های تفریحی در کرج و استان البرز را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

آدرس پارک و شهربازی سرپوشیده در کرج

پارک ها و شهربازی های سرپوشیده و فضای بازی کودکان از جمله مکان های تفریحی جذاب برای خانواده ها هستند. امروزه در اکثر مجتمع های تجاری که ساخته می شوند قسمتی به عنوان شهربازی سرپوشیده اختصاص داده میشود. فضاهای بازی که در آنها خانه بادی، استخر شن، استخر توپ، قطار بازی و انواع بازی های عملی و کامپیوتری برای سرگرمی و تفریح وجود دارد.

بنابراین برای اینکه شما عزیزان بتوانید این مراکز تفریحی را پیدا کنید ما اطلاعات آنها را در سایت قرار داده ایم. این اطلاعات مختص کرج نبوده و سعی کرده ایم اطلاعات مربوط به مکان های تفریحی در سایر نقاط استان البرز شامل هشتگرد، نظرآباد، طالقان، گرمدره، مهرشهر، اشتهارد و غیره را نیز گردآوری کنیم.

بهترین شهربازی و خانه بازی کودک در کرج

سایت کرج مارکت همواره سعی دارد بهترین های هر حوزه را به مخاطبین معرفی کند. اما نظر کرج مارکت به تنهایی کافی نیست. در صورتی که شما عزیزان از این مکان های تفریحی استفاده کرده اید می توانید نظرات خود را نسبت به امکانات آنها، فضای بازی، انواع وسیله های بازی، عملکرد پرسنل و غیره به شکل کامنت عنوان کنید. در این صورت بهتر می توان در خصوص عملکرد آنها قضاوت کرد.

همچنین شما می توانید به هر یک از این مکان ها امتیاز ستاره ای بدهید. با این کار هر شهربازی و فضای بازی کودکان که امتیاز ستاره ای بیشتری داشته باشد نشان میدهد عملکرد بهتری دارد.

تبلیغ در کرج

در صورتی که مغایرتی در اطلاعات هر یک از این کسب و کارها می بینید می توانید به ما اطلاع دهید تا اصلاح شوند. همچنین اگر شما مدیر چنین مجموعه هایی هستید و به دنبال تبلیغات در فضای مجازی هستید می توانید با ما تماس بگیرید.

پانوشت: پارک سرپوشیده در کرج ، شهربازی سرپوشیده ، فضای بازی کودکان ، خانه بازی کودک در کرج ، استخر توپ ، استخر شن ، خانه بادی ، قطار بازی

تبلیغات در کرج مارکت

پارک و شهربازی سرپوشیده در کرج

عنوانمحدودهبازدید
پارک جنگلی جهان نما کرج شهرک جهان نما851 مشاهده
پارک چمران کرج بلوار شهید چمران729 مشاهده
پارک پرندگان کردان283 مشاهده
پارک هامون مهرشهر310 مشاهده
بوستان فاتح بلوار جمهوری105 مشاهده
پارک خانواده جهانشهر705 مشاهده
باغ جهان (ویژه بانوان) جهانشهر722 مشاهده
پارک ایران زمین عظیمیه786 مشاهده
پارک چهارصد دستگاه خیابان شهید بهشتی1193 مشاهده
شهربازی سینما پرشین مهرشهر مهرشهر2921 مشاهده
شهربازی سرپوشیده اکومال رزکان نو2802 مشاهده

نظر شما درباره «پارک و شهربازی سرپوشیده در کرج | بهترین خانه بازی کرج»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)