روستای سیبان دره کرج کجاست؟ | جاهای دیدنی سیبان دره

سیبان دره کرج

اگر اهل سفر و گشت و گذار هستید حتماً نام سیبان دره کرج به گوشتان خورده است. اما اگر این سوال را دارید که روستای سیبان دره کرج کجاست؟ تا انتهای این مقاله را با ما همراه باشید. در این قسمت قصد داریم شما را با یکی دیگر از جاذبه های تفریحی کرج آشنا کنیم.

روستای سیبان دره کرج کجاست؟

روستای سیبان دره کرج (دره پروانه ها) یکی از زیباترین مناطق تفریحی در کرج است. این روستا به علت داشتن جذابیت های تفریحی در سال 1385 به عنوان منطقه نمونه گردشگری از طرف هیئت دولت انتخاب شد.

روستای سیبان دره در سمت شمال غربی استان البرز و کرج قرار گرفته است. این روستا در دهستان برغان قرار گرفته است.

رودخانه دائمی هزاربند از اصلی ترین جاهای دیدنی این روستاست. این رودخانه در 8 کیلومتری این روستا قرار گرفته و باغ های زیبای این منطقه را سیراب میکند. این رودخانه از ارتفاعات بن رود سرچشمه میگیرد.

سیبان دره کرج کجاست؟

مسیر رفتن به سیبان دره از کجاست؟

اگر میخواهید راهی این روستای زیبا شوید در اتوبان کرج به سمت قزوین باید وارد خروجی کردان شوید. پس از حدود 10 کیلومتر رانندگای از جاده کردان به سمت روستای برغان، تابلوی ورده-سیبان دره را خواهید دید.

روستا دارای پارکینگ برای مهمان های آمده به روستاست. اتومبیل را در آن پارک کنید. پس از طی راهی حدود دو کیلومتری به روستای سیبان دره میرسید.

تور سیبان دره

همچنین اگر میخواهید بهتر با این روستا آشنا شوید میتوانید از تور سیبان دره استفاده کنید. بسیاری از برگزار کننده های تور، تور یک روزه سیبان دره را نیز برگزار میکنند.

اگر شما هم به این روستای با صفا رفتید نظر خود را در مورد آن با دیگران به اشتراک بگذارید.

پانوشت: روستای سیبان دره کجاست؟ ، سیبان دره کرج ، سیبان دره برغان ، جاهای دیدنی سیبان دره ، جاهای دیدنی کرج ، مسیر رفتن به سیبان دره ، تور سیبان دره


1 0  

روستای سیبان دره کرج کجاست؟ | جاهای دیدنی سیبان دره

امتیاز: 5 از 1 رای

نظر شما درباره «روستای سیبان دره کرج کجاست؟ | جاهای دیدنی سیبان دره»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)