اجاره، فروش و نصب داربست و اسپیس فریم در کرج

اجاره، فروش و نصب داربست و اسپیس فریم

اجاره، فروش و نصب داربست و اسپیس فریم کاربردهای بسیاری دارد. در بسیاری از موارد نیاز به نصب داربست و اسپیس فریم می باشد. در ساختمان سازی، نصب تابلو یا تعمیرات مختلف نیاز به نصب داربست فلزی وجود دارد. در این بخش از سایت کرج مارکت لیست بهترین ارائه دهنده گان خدمات داربست و اسپیس فریم در کرج و استان البرز را برای شما گردآوری کرده ایم. شما می توانید با مراجعه به این لیست از ارائه دهنده گان داربست فلزی با کیفیت خوب و قیمت مناسب استفاده کنید.

اجاره، فروش و نصب داربست و اسپیس فریم در کرج و استان البرز

داربست سازه ای فلزی یا چوبی است که در موارد مختلف به ویژه برای دسترسی به نقاط دشوار سازه از آن استفاده میگردد. عموماً برای نصب داربست از لوله های به اصطلاح 5 سانتی استفاده می شود.

موارد استفاده داربست

از داربست در موارد مختلفی استفاده می شود. از جمله این کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داربست برای اجرای نمای ساختمان یا انجام تعمیرات همچون نصب داربست برای سنگ کاری. داربست برای سیمان کاری، داربست کامپوزیت کاری، داربست جوشکاری، داربست برق کاری.
  • همچنین برای ساختمان ها با ارتفاع بالای سی متر نیاز به کفراژ بندی جهت مهار داربست الزامی است.
  • حفاظ یا جان پناه ساختمانی: هنگام ساخت ساختمان هایی که در محدوده عبور عابرین پیاده یا وسایل نقلیه هستند نیاز به برپایی جان پناه است.

هزینه و قیمت داربست بندی

قیمت داربست بندی و اجاره داربست نیز به موارد زیادی بستگی دارد. نحوه محاسبه هزینه داربست اصولاً به شکل حجمی بوده و به شکل ماهانه محاسبه می شود. در محاسبه روز کاری مهم نیست و اجاره یک ماه به طور کامل باید پرداخت گردد. قیمت حجمی به این معناست که محاسبه می شود داربست چند متر مربع فضا را اشغال میکند. از جمله موارد زیر:

ارتفاع داربست، حجم داربست، محل نصب داربست، مهاری خور داربست و …

اسپیس فریم و موارد استفاده آن

در بسیاری از موارد برای ساخت سازه های نمایشگاهی از اسپیس فریم ها استفاده می شود. این سازه ها شبیه به داربست هستند. ویژگی هایی نظیر ساخت زیبا، مقاومت بالا، وزن کم، قابلیت نصب و باز کردن سریع آن ها را بسیار کارامد کرده است.

از اسپیس فریم ها برای اجرای سقف نیز استفاده می شود.

تبلیغ در کرج

اگر شما هم مدیر یک مجموعه مرتبط با ارائه خدمات داربست و اسپیس فریم هستید میتوانید برای انجام تبلیغات پربازده با ما تماس بگیرید. کرج مارکت سایت پربازدید در حوزه کسب و کار در کرج  و استان البرز است. برای مشاوره و کسب اطلاعات میتوانید با ما تماس بگیرید.

پانوشت: اجاره فروش و نصب داربست و اسپیس فریم در کرج ، قیمت داربست ، داربست فلزی ، داربست چوبی ، اسپیس فریم ، داربست ارزان و فوری

تبلیغات در کرج مارکت

اجاره، فروش و نصب داربست و اسپیس فریم در کرج

عنوانمحدودهبازدید
داربست فلزی آرش حصارک1 مشاهده
داربست فرافر چهارراه طالقانی1 مشاهده

نظر شما درباره «اجاره، فروش و نصب داربست و اسپیس فریم در کرج»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت