زندان و ندامتگاه در کرج | آدرس و شماره تلفن زندان کرج

زندان و ندامتگاه

در این بخش از سایت به معرفی زندان های کرج میپردازیم. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات زندانهای کرج دارید میتوانید از این بخش استفاده کنید. ما لیست زندان و ندامتگاه در کرج به همراه اطلاعات تماس آنها را در اینجا گردآوری کرده ایم.

زندان و ندامتگاه در کرج

زندان و ندامتگاه فضایی است که اشخاص در آن به لحاظ فیزیکی توقیف می شوند. همچنین این افراد از آزادی های شخصی خود محروم می شوند. می توان گفت به شکل قراردادی زندان ها و ندامتگاه ها بخشی از سیستم قضائی هر کشوری محسوب می شوند. این مکان ها برای انجام مجازات قانونی افراد خاطی که به شکل حکم از سوی مراجع ذی صلاح هر کشوری صادر می شود ساخته می شوند.

زندانها در ایران تحت نظارت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور فعالیت میکنند. طبق آئین نامه اجرایی این سازمان تعریف زندان به این شکل آمده است:

زندان محلی است که در آن محکومانی که حکم آنان قطعی شده است با معرفی مقامات قضائی صلاحیت دار قضایی و قانونی برای مدت معین یا به طور دائم به منظور تحمل کیفر، با هدف حرفه آموزی، بازپروری و بازسازگاری نگهداری می شوند.

آدرس و شماره تلفن های زندانهای کرج

در این بخش سعی کرده ایم اطلاعات تماس زندان های کرج را گردآوری کنیم. شما با مراجعه به صفحه اختصاصی هر یک از این زندان ها میتوانید اطلاعات تکمیلی را کسب کنید. در هر یک از این صفحات اطلاعات زیر قرار داده شده است:

  • نام زندان
  • آدرس دقیق زندان
  • شماره تلفن زندان
  • لوکیشن زندان
  • توضیحات در خصوص زندان

در صورتی که هر یک از این اطلاعات نادرست است لطفاً به ما اطلاع دهید تا آنها را اصلاح کنیم. و یا اینکه اگر تجربه ای در خصوص مراجعه به این اماکن دارید لطفا به شکل کامنت با دیگران به اشتراک بگذارید.

پانوشت: زندان و ندامتگاه در کرج ، شماره تلفن زندان کرج ، آدرس زندان کرج ، زندان فردیس کرج ، زندان رجائی شهر کرج ، زندان قزلحصار کرج

تبلیغات در کرج مارکت

زندان و ندامتگاه در کرج

عنوانمحدودهبازدید
زندان فردیس فردیس1 مشاهده
زندان رجایی‌شهر گوهردشت0 مشاهده
زندان قزل‌حصار کیانمهر3 مشاهده

نظر شما درباره «زندان و ندامتگاه در کرج | آدرس و شماره تلفن زندان کرج»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت