سینماهای کرج | لیست آدرس و تلفن بهترین سینماهای کرج و استان البرز

سینما

سینما یکی از مفرح ترین تفریحات فردی یا خانوادگی است. دیدن فیلم برای مدتی میتواند فرد را از دنیای واقعی و اطراف او جدا کند. برای لحظاتی او را با خود وارد فضای قصه و داستان کند. اگر شما هم مشتاق دیدن فیلم از روی پرده سینما هستید میتوانید لیست بهترین سینماهای کرج و استان البرز را در سایت کرج مارکت مشاهده کنید. امیدواریم ما هم سهمی در بهتر گذراندن اوقات فراغت شما داشته باشیم.

سینما

سینما را میتوان رسانه ای دیداری شنیداری دانست. سینما علاوه بر جنبه هنری، جنه اقتصادی نیز دارد. از همین رو برای آن از صفت صنعت به کار برده میشود. در زمان جنگ جهانی اول سینما حالت تجاری بیشتری به خود گرفت. از این صنعت به عنوان وسیله ای نمایشی و سرگرمی استفاده شد.

اما سینما از ابتدا به شکل امروزی نبود و بسیار متفاوت از روزهای امروز بود. در واقع سینما در ابتدا نوعی از تکامل در عرصه تکنولوژی های عکاسی بود که منجر به پیدایش تصویر متحرک شد. اگر بخواهیم دوران سینما را از نظر تاریخی به اختصار بیان کنیم به سه دوره تقسیم خواهد شد. دوران سینمای صامت، دوران سینمای ناطق. دوران سینمای رنگی و دوران سینمای دیجیتال.

آدرس و شماره تلفن سینماهای کرج، پردیس سینمایی

در این بخش از سایت لیست سینماهای استان البرز به همراه شماره تلفن و آدرس آنها را گردآوری کرده ایم. شما اگر قصد مراجعه به سینما را دارید میتوانید از این لیست اطلاعات لازم را کسب کنید. در این لیست اطلاعات سینماهای نظرآباد، هشتگرد، فردیس، مهرشهر، گوهردشت، میدان کرج و سایر نقاط استان البرز آورده شده است.

شما با کلیک بر روی نام هر یک از سینماها وارد صفحه اختصاصی آن خواهید شد. در این قسمت میتوانید اطلاعات تماس آن شامل:

  • آدرس سینما
  • شماره تلفن سینما
  • لوکیشن سینما
  • ساعت باز بودن سینما
  • لینک اینستاگرام و تلگرام سینما

و سایر اطلاعات آن را کسب کنید.

تخفیف بلیط سینما و لیست فیلم های امروز سینماهای کرج

شما میتوانید با تماس با این مجموعه ها از تخفیف بلیط سینما و یا لیست فیلم های به نمایش درآمده در آنها آگاه شوید.

بهترین سینما یا پردیس سینمایی کرج کجاست؟

ما در این بخش اطلاعات تمامی سینماهای استان البرز را گردآوری کرده ایم. برخی از آنها قدیمی تر بوده و به طبع سینماهای جدیدتر از امکانات بیشتر و به روز تری برخوردار هستند. شما به عنوان مخاطبین میتوانید با نظرات خود دیگران را نسبت به امکانات هر یک از این سینماها آگاه کنید. در صورتی که در هر یک از آنها به دیدن فیلم نشسته اید نظرات خود را به شکل کامنت بگذارید تا دیگران هم از آنها استفاده کنند. شما همچنین میتوانید نظر خود را به شکل امتیاز دهی ستاره ای بیان کنید. تعداد امتیاز های بیشتر نشان دهنده رضایت بیشتر مخاطبین از این مجموعه هاست.

همچنین در صورتی که اطلاعات درج شده اشتباه هستند برای تصحیح آنها می توانید با ما تماس بگیرید.

پانوشت: سینماهای کرج ، لیست آدرس و شماره تلفن سینماهای استان البرز ، پردیس سینمایی کرج ، فیلم های امروز سینما ، تخفیف بلیط سینما

تبلیغات در کرج مارکت

سینما در کرج

عنوانمحدودهبازدید
سینما ساویز گوهردشت3 مشاهده
سینما فردیس فردیس3 مشاهده
سینما سپنتا خیابان شهید بهشتی3 مشاهده
سینما سپهر فردیس3 مشاهده
سینما هجرت میدان کرج3 مشاهده
سینما پرشین مهرشهر3 مشاهده
پردیس سینمایی اکومال رزکان نو2 مشاهده

نظر شما درباره «سینماهای کرج | لیست آدرس و تلفن بهترین سینماهای کرج و استان البرز»

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید (نظرات حاوی توهین منتشر نمی شود)

Call Now Buttonثبت کسب و کار شما در کرج مارکت