رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از مؤثرترین مقرون به صرفه ترین ابزار تبلیغات در فضای مجازی است. هدف از رپورتاژ آگهی ارائه اطلاعات مناسب به مخاطب، اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطب است. همچنین رپورتاژ آگهی علاوه بر یک ابزار تبلیغاتی راهی است برای ارتقاء سئو سایت شما. در واقع شما با انجام رپورتاژ آگهی یک تیر و دو نشان می زنید.

این نوع از تبلیغات برای تمامی کسب و کارها مناسب است. البته این موضوع مستلزم این است که شما یک رپورتاژ حرفه ای، استاندارد و جذاب را برای مخاطبین خود آماده کنید.

رپرتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ آگهی یا رپرتاژ آگهی شکلی از آگهی تبلیغاتی است که به شکل یک گزارش تهیه می شود. یعنی به شکلی تدوین می شود که خواننده تصور کند یک گزارش بی طرف بدون داشتن جنبه تبلیغاتی را می خواند. اما در حقیقت آنچه که مخاطب در حال خواندن آن است یک متن سازمان یافته برای تقویت جنبه های ذهنی یک محصول یا خدمات یک شرکت در ذهن اوست.

تعرفه و قیمت رپرتاژ آگهی در سایت کرج مارکت

هر سایتی بنا به میزان مخاطبین خود تعرفه رپورتاژ آگهی را تعیین میکند. مهم ترین ویژگی کرج مارکت تمرکز بر روی مخاطبین کرج و استان البرز است. بنابراین تبلیغات در سایت کرج مارکت برای کسب و کارهای کرجی و همچنین کسب و کارهایی که در شهرهای دیگر مستقر هستند اما بازار هدف آنها کرج است می تواند بسیار اثربخش باشد.

شرایط رپورتاژ آگهی در کرج مارکت

  • تعداد کلمات حداقل 700 کلمه و حداکثر 800 کلمه خواهد بود
  • تعداد عکس های هر آگهی حداقل 2 و حداکثر 4 عدد خواهد بود

هزینه رپورتاژ آگهی در کرج مارکت

  • تک آگهی با یک لینک 200 هزار تومان
  • تک آگهی با 3 لینک 300 هزار تومان

برای تعداد بالاتر از آگهی و همچنین پکیج های تبلیغاتی دیگر تماس بگیرید.

تماس با ما

شما برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

پانوشت: رپورتاژ آگهی ، رپرتاژ آگهی 

پشتیبانی مشتریان کرج مارکت